Reklama

4baby atomic 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 09.02.18 10:13
4baby atomic 2017

Ahoj maminky, máte některá atomic 2017? Recenze mám přečtené, ale to co mě nejvíce zajímá a od kočírku především vyžaduji jsem se nikde nedočetla. Vzhledem k tomu že je kněmu i hluboká korba a autosedacka tak si myslím že to reálné je, ale nikde jsem to neviděla a nedočetla se. Lze sporták otočit proti směru jízdy aby syn koukal na mě?? Je velice kontaktní a tak je to pro mě hrozně důležité. Moc moc děkuji za jakoukoliv odpověd. :srdce:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

elinka90
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 09.02.18 10:22

Mám pouze sporťák a jako hluboký bych ho nekoupila. Ležící dítě z něho musí být vyklepané. Rozhodně si vyber hluboký kočárek s nafukovacími koly

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 09.02.18 10:28
@elinka90 píše:
Mám pouze sporťák a jako hluboký bych ho nekoupila. Ležící dítě z něho musí být vyklepané. Rozhodně si vyber hluboký kočárek s nafukovacími koly

mě jde o sporták. Syn má 10,5 mesice a jde mi hlavne o to zda jde sedacka proti smeru aby na me videl ale uz mi pani jinde odepsala ze to nejde :( :(

elinka90
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 09.02.18 10:36

Aha já to špatně pochopila jak jste psala o hluboké korbě. Sporťák nejde otočit

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 09.02.18 11:01

@elinka90 :( děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >