4baby atomic 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 09.02.18 10:13
4baby atomic 2017

Ahoj maminky, máte některá atomic 2017? Recenze mám přečtené, ale to co mě nejvíce zajímá a od kočírku především vyžaduji jsem se nikde nedočetla. Vzhledem k tomu že je kněmu i hluboká korba a autosedacka tak si myslím že to reálné je, ale nikde jsem to neviděla a nedočetla se. Lze sporták otočit proti směru jízdy aby syn koukal na mě?? Je velice kontaktní a tak je to pro mě hrozně důležité. Moc moc děkuji za jakoukoliv odpověd. :srdce:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
elinka90
Závislačka 2561 příspěvků 09.02.18 10:22

Mám pouze sporťák a jako hluboký bych ho nekoupila. Ležící dítě z něho musí být vyklepané. Rozhodně si vyber hluboký kočárek s nafukovacími koly

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 09.02.18 10:28
@elinka90 píše:
Mám pouze sporťák a jako hluboký bych ho nekoupila. Ležící dítě z něho musí být vyklepané. Rozhodně si vyber hluboký kočárek s nafukovacími koly

mě jde o sporták. Syn má 10,5 mesice a jde mi hlavne o to zda jde sedacka proti smeru aby na me videl ale uz mi pani jinde odepsala ze to nejde :( :(

elinka90
Závislačka 2561 příspěvků 09.02.18 10:36

Aha já to špatně pochopila jak jste psala o hluboké korbě. Sporťák nejde otočit

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 09.02.18 11:01

@elinka90 :( děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >