4.hexavakcína - odložení

2437
22.6.09 09:57

4.hexavakcína - odložení

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda některá nemáte zkušenost s odložením 4.dávky hexavakcíny…opravdu se musí naočkovat nejpozději do 18ti měsíců? Stane se něco, když se naočkuje o něco později? Malá bude mít 18 měsíců tento týden, takže bychom měli naočkovat do konce tohoto týdne, ale má teď nějaké průjmy, je krátce po viróze, radši bych počkala až bude úplně fit. Samozřejmě se poradím s doktorkou, ale i tak mě zajímá jestli někdo tu 4. dávku měl později…díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
22.6.09 12:48

Princess, ahoj, my - o 5 dní :)

ne, myslím, že ve vašem případě by to neměl být problém… na nějakém dni nesejde… lepší než očkovat nemocí oslabené dítě…

my jsme měli první dávku až v 8měsících, a 4. asi 5 dní po 18měsíčninách. děti co měli očko normální u naší dr. měly taky 4. v 18m… myslím, že je to jen booster, prostě pro zvýšení účinnosti očkování v čase a je jedno, jestli se naočkuje o měsíc dřív nebo později, hlavně, že se naočkuje…

myslím, že dr. sama ti řekne, kdy přijít a že sama nebude chtít očkovat teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
22.6.09 14:17

tak my mame tentyz problem-taky nas dr tlaci do ockovani,ted jsme se vratili z dovci a mela jsem naklusat HNED DNES…
JENZE-.–o vikendu byly holky i ta nejmensi v kontaktu s holcickou,co ma ode dnes diagnostikovany nestovice…Ona u nas mala i spala.....
A JA PRECE NENECHAM NAOCKOVAT ANICKU,U KTERE PREDPOKLADAM,ZE JE NEJSPISE DOSTANE TAKY?!

CO MYSLITE?? :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
22.6.09 15:09

farska s naším doktorem bývalým domluva nebyla, ale byla jsem s Anetou v kontaktu s neštovicemi (které se ale vysely den po setkání) a odložil to. ALE jednalo se o první dávku, ale přesto - myslím, že o měsíc se nic nestane, radši bych vyčkala než riskovala, že se dítko nakazilo a že by to mohlo vzájemně nadělat nějakou paseku )nemuselo, ale co když jo, že )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
22.6.09 15:29

Gabinko,.DEN PO?????

Tak to jste mely nejakou…ultrakratkou inkubacni dobu,vid???? 8O 8O 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
22.6.09 16:48
farska píše:
Gabinko,.DEN PO?????Tak to jste mely nejakou…ultrakratkou inkubacni dobu,vid???? 8O 8O 8O

nééé, asi jsem to špatně napsala. Setkali jsme se na jedné akci. Holčička byla zcela OK, nikdo nic netušil. Den po akci se osypala neštovicema. Z toho důvodu nám doktor o měsíc očkování odložil, až bude po té inkubační době :D

Takže neštovice se vysely u té holčičky den po té akci, takhle jsem to myslela :lol: Moc rychle píšu a nedomšlím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama