Priorix- zduřená uzlina v tříslech???

390
29.5.09 16:57

Priorix- zduřená uzlina v tříslech???

Zdravím maminky,
vím, že je tady spousta dotazů a odpovědí ohledně očkování proti spálničkám, ale odpověď na mojí otázku jsem nenašla. Malý byl na očkování proti spálničkám(priorixem) minulý čtvrtek a dneska má zvyšenou teplotu a v třísle se mu zvětšila uzlina, jinač je zatím v pořádku, veselý a hraje si. Máte s tím někdo zkušenosti, může se uzlina zvětšit po tom očkování? Řešili jste to nějak?
Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9130
29.5.09 18:38

Ahoj,
tak zrovna na tu uzlinu me sestricka upozornovala, ze se to muze stat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
29.5.09 20:32

Ahoj my byli očkovaný minulou středu a má zvětšenou uzlinku za uchem.Sestra říkala,že se to stát může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
29.5.09 21:31

To jsou lymfatické uzliny, souvisí to hodně s imunitou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35641
29.5.09 21:40

Jestli to dostal do prdelky na te pulce, tak jo. Uzliny jsou oddelene pro kazdou oblast zvlast.
A nebo jsou zvetsene vsechny, kdyz probiha celkova reakce organismu. Muze byt ale kazda jinak a muzes si vsimnout jen jedne z nich.
Ale jinac triselne uzliny jsou zvetsene casto, protoze sbiraji lymfu z oblasti genitalii, kde jsou casto ruzne nenapadne zanety nebo trebas jen podrazdeni kuze od moci nebo utirani.
resila bych, pokud by uzlina bolela, nebo dale otekala, nebo by byly nejake jine znamky nemoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
30.5.09 08:35

Děkuji za odpovědi a uklidnění.
Očkovali ho do zadečku a uzlina je zvětšená na te samé straně a nezvětšuje se.
Přejí hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
30.5.09 11:00

Vlasticko my byli loni na ockovani. nedavala jsem sice Priorix ale Trivivac a Emmci se zvetsily v trislech uzlinky na obou stranach. mela je tam snad mesic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
30.5.09 11:11

Meowth,
děkuji, že jsi napsala. Nikde se nepíše, že mohou být zvětšené uzliny u tohoto očkování, jen o vysokých teplotách a vyrážkách, tak jsem nevěděla jestli to může být z toho očkování, ale jak vidím tak nejsme sami.
Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama