5 dnů do menstruace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 14:48
5 dnů do ms..

Ahoj holky je možný mít takovou dobu před mesickama takovou čáru? Předchozí ms normálně dorazila, ale připadá mi to docela brzo aby se mi to takhle rychle objevilo… K doktorovi jsem objednaná, ale chci slyšet váš názor ;)

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 258 příspěvků 2 inzeráty 28.10.18 14:56

Můj nazor je počkat zda přijde MS a netestovat pred

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 28.10.18 14:59

Taky bych počkala do MS. Jinak možné to je, mohla jsi mít ovulaci hodně brzy.

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 28.10.18 14:59

Buď přišla ovulace o pár dnů dřív nebo jsou to třeba dvojčata :mrgreen:
K doktorovi jsi objednaná už teď? Abys nebyla zbytečně zklamaná, že bude prd vidět, šla bych tak za tři týdny, dřív ne. :nevim:

misuled
Kecalka 418 příspěvků 28.10.18 15:00

Tak evidentně to je možný, když to máš dokonce i vyfocený…

Levixka
Kecalka 442 příspěvků 28.10.18 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky je možný mít takovou dobu před mesickama takovou čáru? Předchozí ms normálně dorazila, ale připadá mi to docela brzo aby se mi to takhle rychle objevilo… K doktorovi jsem objednaná, ale chci slyšet váš názor ;)

Ahojky, určitě je, mohla si mit dřív ovulaci, ja měla 4dny před MS taky takové, před lety, při 29dennim cyklu :) Takže se snaž být v klidu a počkej do termínu MS a anad nepřijde :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 28.10.18 15:06

Je to možné, při prvním těhotenství jsem to měla podobne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 15:06
@Helileli píše:
Buď přišla ovulace o pár dnů dřív nebo jsou to třeba dvojčata :mrgreen:
K doktorovi jsi objednaná už teď? Abys nebyla zbytečně zklamaná, že bude prd vidět, šla bych tak za tři týdny, dřív ne. :nevim:

Neblbni :lol: k doktorovi jdu 20.11 ale napadlo me jestli neni možný že bych počala už v září? A ms v rijnu i tak normal dostala? :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 28.10.18 15:08
@Anonymní píše:
Neblbni :lol: k doktorovi jdu 20.11 ale napadlo me jestli neni možný že bych počala už v září? A ms v rijnu i tak normal dostala? :think:

To bys měla uz čárky stejne silne. Bude to nove těhotenství

Jessica4
Stálice 84 příspěvků 28.10.18 15:26

Určitě je to možné. Já mívám ovulaci 10-12DC a cykly dlouhé 28 dní. :) potichu gratuluji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >