Holky, bojím se mimoděložního těhotenství

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 27.10.18 22:02
Holky, bojim se

Holky, uz jsem fakt jak hromadka nestesti. Jsem dneska 15 dpo. Nicmene mam kratky cykly a minulou nedeli jsem mela mit ms. V pondeli jsem zacala spinit a spinim s obcasnym krvacenim doted. Vzdycky nic a pak najednou krev. Ne hodne, jen pri utreni a nebo malicko na slipovce. Testy jsou pozitivni, ale slabe.
Uz jsem vyschyzovana. Bojim se mimodelozniho. Jde mi o to, jestli je v tuhle chvili nebezpecny. Kdyby to bylo tak. Porad se pozoruju a uz to nedavam. Dr nic jeste neuvidi a ja se proste bojim… Podle ms bych mela byt 4+0… nemate zkusenosti???

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 27.10.18 22:10

Neboj, takhle sem to měla já. 15 dpo sem taky neměla silný test. A to krvácení sem tam sem měla taky dokud mi doktor nenasadil utrogestan

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 27.10.18 22:11

Dojdi si na krev v pondělí a pak ve středu a uvidíš jak roste hcg

terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 27.10.18 22:12

ne, v tomto stadiu ještě není mimoděložní nebezpečné, je ještě malé, než aby způsobilo prasknutí. Doktor skutečně nic neuvidí. Nicméně ho navštiv. Budou brát krev, kontrolovat nárůst HCG a dělat ultrazvuky. Ale kdyby to bylo mimoděložní, zatím nic nehrozí, neboj, Než začne hrozit, budeš už pod dohledem. Takže dojdi k lékaři a neboj se. Já tedy takhle nešpinila.

terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 27.10.18 22:12
@Lamátko píše:
Dojdi si na krev v pondělí a pak ve středu a uvidíš jak roste hcg

z toho nepozná mimoděložní, mně rostlo HCG ukázkově a stejně to bylo mimoděložní

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 27.10.18 22:13
@terinka4444 píše:
z toho nepozná mimoděložní, mně rostlo HCG ukázkově a stejně to bylo mimoděložní

Aha

smradoch75
Stálice 67 příspěvků 27.10.18 22:15
:hug:
Ginuš
Hvězda diskuse 38000 příspěvků 27.10.18 22:31

@Setkub ahoj, určitě bych došla k dr a řekla o špinění. Nabere HCg, bude sledovat + udělá UTZ co nejdříve to bude možné. Drž se a držím palce

Markéta80
Hvězda diskuse 40476 příspěvků 27.10.18 22:33

@Setkub a ty testy nesílí? Je tam posun? Nejlepší k lékaři, žádné krvácení v těhotenství dobré není a jestli testy nesílí to dobré taky není :?

eva valoi
Extra třída :D 11425 příspěvků 27.10.18 22:47
@terinka4444 píše:

Někdy roste hcg výrazně pomaleji, což může na mimoděl. včas ukázat. Samo to neplatí stoprocentně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 22:57

Ja jsem mela slabe pozitivni test a nesilil. Do toho tyden spineni.obcas krvaceni s pauzama.bylo to mimodelozni.
S tim hcg…myslim ze jak kdo. Nekdo rekne.ze mu stoupalo pomalu..nekdo ze uplne ukazkove.

blueberryx
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 27.10.18 23:52

hcg mi stoupalo ukazkove, při hodnote 2800 mi prasklo mimodelozni během par minut nez pripravili sal (lezela jsem v nemocnici předem, stále jsme davali sanci miminku se ukazat). na poslední kontrole jsem musela slíbit doktorce, ze jakmile budu mit tyden zpozdeni, objednam se. takze na tvem miste bych k lekari sla. a nebo nejdriv jako samoplatce na hcg, stoji okolo 200 kc. tehotenstvi zacina byt videt na utz při hcg 1tisíc a vic

Maui52
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 28.10.18 00:31

Ja to mela podobne a mimodelozni to nebylo, ale po 14 takových dnech jsem spontánně potratila. A spoustu holek to mělo podobne, ukázalo se, ze to je nějaká cysta, načež donosily zdravá miminka. Kontaktovala bych doktora a začala to s mim “sledovat”.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2856 příspěvků 28.10.18 06:20

@Setkub jak uz mas dlouho pozitivni test? Byla si na krvi?Špineni muze byt z toho,jak se vajicko zavrtava.nebo ta horsi varianta bud se rozjede ms,nebo to mimodelozni.

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 28.10.18 08:49

@karkarka slabouck dusik sotva viditelny v pondeli… postupne silil, ale malicko… na krvi a nikde jsem nebyla :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >