Duch před menstruací

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 07:04
Duch před ms..

Ahoj holky, jsem tu chvíli a hned dám asi blbý dotaz, ale tak snad prominete :D v posledních dnech mi nebývá zrovna nejlepe a tak vcera jsem si udělala test, měla jsem ducha ale opravdu hodně slabého, další test dnes ráno duch je silnější o trochu… MS se má dostavit 1.11. Myslíte že to klaplo a nebo ne? Jsou to moje první aspoň trochu pozitivní testy, tak snad prominete ;)

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 25.10.18 07:11

Blahopřeji k těhotenství :potlesk:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 25.10.18 07:56

Testy vypadají pozitivně, ale je blbost testovat před vynecháním MS. Může to s ni odejít a akorát budeš nešťastná.

katuska1984
Kecalka 357 příspěvků 25.10.18 08:00

tohle duch opravdu neni :kytka:

katuska1984
Kecalka 357 příspěvků 25.10.18 08:00

takhle nejak jsem to mela. taky pred ms

katuska1984
Kecalka 357 příspěvků 25.10.18 08:03

a ted? mame tretatko… je mu 10 mes.

anavi13
Závislačka 2782 příspěvků 25.10.18 08:14

já to měla taky tak :) měla jsem ovulaci 11 den cyklu. Teď jsem 28tt. Ale dokud není na UZ srdíčko tak není vyhráno. Držím moc palce, opatruj se :)

Lenulka211
Stálice 65 příspěvků 25.10.18 08:31

:kytka: gratuluji …ať je všechno v pořádku hlavně :)

Meily
Kecalka 196 příspěvků 25.10.18 09:02

Druhý test krásně pozitivní :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 14:21

Takže co jsem tak pochopila, je lepší se zatím spíše neradovat? Jak moc velká pravdepodobnost je, ze to odejde s MS? Děkuji :oops:

werajsik
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 25.10.18 22:41

Nevím jak velká šance to je, ale mě se něco podobného stalo. Mám dost nepravidelnou MS, když opět nepřišla ani 4. den po tom co měla přijít, testovala jsem, duch na všech třech testíkách. Na druhý den jsem začala špinit, další den MS :-( :-(

anavi13
Závislačka 2782 příspěvků 26.10.18 06:40
@Anonymní píše:
Takže co jsem tak pochopila, je lepší se zatím spíše neradovat? Jak moc velká pravdepodobnost je, ze to odejde s MS? Děkuji :oops:

přesné čísla taky nevím, ale potratem končí hodně těhotenství. Kor takto v začátku. Klidně se raduj, ale ještě bych to nikde nešířila v okolí. Počkala bych až na vyšetření gynekologem nejlíp tak 7tt-8tt aby už bylo to srdíčko :) Většina žen čeká na oznámení okolí až po 12.tt (to bývá i první screeningový ultrazvuk) a po tomto týdnu je už to, že miminko donosíš v pořádku takové jistější. Ten začátek těhotenství je buď a nebo. Ale vůbec se tím netrap, stejně s tím člověk nic neudělá. Potichu se s partnerem radujte, počkej na termín MS, když nedorazí, tak se objednáš na gyndu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 07:04
@anavi13 píše:
přesné čísla taky nevím, ale potratem končí hodně těhotenství. Kor takto v začátku. Klidně se raduj, ale ještě bych to nikde nešířila v okolí. Počkala bych až na vyšetření gynekologem nejlíp tak 7tt-8tt aby už bylo to srdíčko :) Většina žen čeká na oznámení okolí až po 12.tt (to bývá i první screeningový ultrazvuk) a po tomto týdnu je už to, že miminko donosíš v pořádku takové jistější. Ten začátek těhotenství je buď a nebo. Ale vůbec se tím netrap, stejně s tím člověk nic neudělá. Potichu se s partnerem radujte, počkej na termín MS, když nedorazí, tak se objednáš na gyndu :)

Moc děkuji, zatím nic nešíříme jediny kdo to ví je moje mamka ( maminka no, ta ze mě e dostane všechno :lol: ) dnes ráno jsem si dělala další test a čárka uz je viditelná o něco víc.. Shodou okolností jsem na gyndu objednaná na 13.11 na prevenci.. Tak uvidíme budu doufat že se prcek udrží :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 08:16

Tak dalsi test delany dnes ráno, čárka očividně sílí tak uvidime 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >