Mamatest vs onestep

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 07:06
Mamatest vs onestep

Dobre rano zkusene snazilky, jsem 11 DPO, 12 dni po pregnylu. Zkusila jsem test a na mamatestu snehobilo a na onestepu relativni peknej duch. Co si o tom myslite, a co mam brat jako platny? Mamatest citlivost 10, u onestepu taky. Pridavam fotku. Moc diky jsem z toho jelen, po 2,5 letech se na testu neco ukazalo.. :mavam:

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 23.10.18 07:57

Brala bych jako negativní a zkusila za dva dny znovu. Malého ducha tam vidím, ale mamatest je hodně citlivý a na něm fakt ani náznak, tak bych se moc neradovala

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 23.10.18 07:57

@Safrik ten onestep vypada dobre :andel: ale uvidis, jak to pujde dal… tak at to dopadne, jak si prejes :andel:

Janičcka92
Kecalka 401 příspěvků 23.10.18 07:58

@Safrik těžko říct, já měla minule 11 dní od ovitrelle pěkně viditelného ducha, už jsem se radovala a nic z toho nebylo. Nezbývá než čekat, držím palce ;)

karkarka
Závislačka 2663 příspěvků 23.10.18 09:51

@Safrik uvidis.zkus zitra a treba budes mit duchy na obou.

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 10:49

Vsem diky :kytka:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 25.10.18 08:25

@Safrik tak to dopadlo dobre?

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 25.10.18 13:39

@Vicky1 Bohuzel ne :,(

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 25.10.18 20:16

@Safrik tak to je mi lito, tak hlavu vzhuru, taky jsem snazilka a doufam, ze ze ne bude jednou tase tehulka :lol: :andel:

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 25.10.18 23:57

@Vicky1 Budu ti drzet palce :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >