Růžový hlen - myslíte, že to je nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denjsa
Povídálka 14 příspěvků 24.10.18 19:25
Růžový hlen

Ahoj, vím že mi napíšete že si mám jít koupit test a taky půjdu ale.. 18.10 to začalo růžovým hlenem někdy odpo(jednorázove), 19.10 byl už jen malinko. No a dnes je 24 a nekrvacim nic ale včera jsem měla jen ojedinělé spíš u velké sem tam cucek krve ale samovolně ze mě nic neteče, břicho neboli, prsa taky ne. Jen mi to dnes přijde že už mám spíše po menstruaci jelikož nespinim a říkám žádná krev taky nic. Zítra si skočím pro tt, styk jsme měli jen jeden v měsíci a to bylo kolem 6-7, nevím přesně ale cca v době ovulace si myslím, jelikož dřív jsem to hlídala teď ne. Ale nevím kdy přesně byla. Zaráží mě prostě jen že vždy mám menstruaci dá se říct silnou, tecu prostě a teď nic. Jen včera Kousl jakoby sliznice ale taky jen malinko a dnes nic. Myslíte že to je nemoc? Skočím k doktorovi, díky za odpovědi. Pěkný večer ????

Reakce:
P4ja
Kelišová 7069 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 19:48

No v podstatě sis odpověděla sama. Udělej si test a podle toho uvidíš. Pokud se ti nezdá MS, tak to nejlépe uděláš tak, že s tím opravdu zajdeš k doktorovi a on ti řekne.

lachtanice86
Kelišová 6886 příspěvků 24.10.18 20:02

@Denjsa dojdi si pro test a do té doby nezakladej diskuze.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >