Růžový hlen - myslíte, že to je nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denjsa
Povídálka 14 příspěvků 24.10.18 19:25
Růžový hlen

Ahoj, vím že mi napíšete že si mám jít koupit test a taky půjdu ale.. 18.10 to začalo růžovým hlenem někdy odpo(jednorázove), 19.10 byl už jen malinko. No a dnes je 24 a nekrvacim nic ale včera jsem měla jen ojedinělé spíš u velké sem tam cucek krve ale samovolně ze mě nic neteče, břicho neboli, prsa taky ne. Jen mi to dnes přijde že už mám spíše po menstruaci jelikož nespinim a říkám žádná krev taky nic. Zítra si skočím pro tt, styk jsme měli jen jeden v měsíci a to bylo kolem 6-7, nevím přesně ale cca v době ovulace si myslím, jelikož dřív jsem to hlídala teď ne. Ale nevím kdy přesně byla. Zaráží mě prostě jen že vždy mám menstruaci dá se říct silnou, tecu prostě a teď nic. Jen včera Kousl jakoby sliznice ale taky jen malinko a dnes nic. Myslíte že to je nemoc? Skočím k doktorovi, díky za odpovědi. Pěkný večer ????

Reakce:

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 24.10.18 19:48

No v podstatě sis odpověděla sama. Udělej si test a podle toho uvidíš. Pokud se ti nezdá MS, tak to nejlépe uděláš tak, že s tím opravdu zajdeš k doktorovi a on ti řekne.

lachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 24.10.18 20:02

@Denjsa dojdi si pro test a do té doby nezakladej diskuze.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >