5 na vysvědčení

14
15.6.21 22:00

5 na vysvědčení

Zdravím mám dvě pětky na vysvědčení v 7 třídě
A vycházím mě bylo řečeno zě projdu z podmínkou zě nesmím propadnout v prvním ročníku
Už sem dostal papíry zě se mám dostavit i do školy a nakoupit další věci atd není podstatne
A hlásím se na obor zedník děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49049
15.6.21 22:05

Berou kazdeho, kdo prijde. Dalsi je na tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9786
15.6.21 22:05
@Anon007 píše:
A vycházím mě bylo řečeno zě projdu z podmínkou zě nesmím propadnout v prvním ročníku
Už sem dostal papíry zě se mám dostavit i do školy a nakoupit další věci atd není podstatne

Nevidím otázku, takže ti tu nemůžeme odpovědět.

Na co se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
15.6.21 22:06
@SAJ píše:
Nevidím otázku, takže ti tu nemůžeme odpovědět.Na co se ptáš?

Na tohle děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54186
15.6.21 22:10

Je fajn, že nám to oznamuješ. Bude o řemeslníka víc.
Tak hodně síly a vůle v nové škole. Poctivě se učit a chodit na praxe, až začnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9225
15.6.21 22:10

@SAJ ti hodně objasnil ten dotaz co? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
15.6.21 22:11
@Anon007 píše:
Na tohle děkuji za odpověďZdravím mám dvě pětky na vysvědčení v 7 třídě

A na co se ptáš - podruhé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
15.6.21 22:12
@Kelsey píše:
Je fajn, že nám to oznamuješ. Bude o řemeslníka víc.
Tak hodně síly a vůle v nové škole. Poctivě se učit a chodit na praxe, až začnou.

Děkuji ale tohle sem slyšel od mamky zě mě vezmou ale co sem slyšel od par lidi říkali když už poslali co si mám pořídit je už výhra ale děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6640
15.6.21 22:12
@Anon007 píše:
Na tohle děkuji za odpověďZdravím mám dvě pětky na vysvědčení v 7 třídě

Ale na co se chceš zeptat? :nevim: Vidím jen věty oznamovací, tázací žádná :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
15.6.21 22:15

Omlouvám se, ale ta bůra jsou teda vyloženě na místě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
15.6.21 22:16
@Anon007 píše:

Tak teď mi asi něco uniklo. Takže vycházíš že sedmé třídy základní skoly na obor zedník? Jakože na učňák na obor zedník? Nemusí být náhodou nejdřív ukončené základní vzdělání? Tedy 9 let základní školy? A v jakém prvním ročníku nesmíš propadnout? Jaké papíry jsi dostal? Sedmá třída snad neni první ročník… Stejně tak nepíšeš do jaké školy se máš dostavit.. Do té, kde studuješ teď, nebo do té, kam chceš jít? A další otázkou je, jaké věci bys měl nakoupit a proč? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
15.6.21 22:17
@Elea9 píše:
Tak teď mi asi něco uniklo. Takže vycházíš že sedmé třídy základní skoly na obor zedník? Jakože na učňák na obor zedník? Nemusí být náhodou nejdřív ukončené základní vzdělání? Tedy 9 let základní školy? A v jakém prvním ročníku nesmíš propadnout? Jaké papíry jsi dostal? Sedmá třída snad neni první ročník… Stejně tak nepíšeš do jaké školy se máš dostavit.. Do té, kde studuješ teď, nebo do té, kam chceš jít? A další otázkou je, jaké věci bys měl nakoupit a proč? :think:

Propadl dvakrát, takže devět let splněno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49049
15.6.21 22:19
@Elea9 píše:
Tak teď mi asi něco uniklo. Takže vycházíš že sedmé třídy základní skoly na obor zedník? Jakože na učňák na obor zedník? Nemusí být náhodou nejdřív ukončené základní vzdělání? Tedy 9 let základní školy? A v jakém prvním ročníku nesmíš propadnout? Jaké papíry jsi dostal? Sedmá třída snad neni první ročník… Stejně tak nepíšeš do jaké školy se máš dostavit.. Do té, kde studuješ teď, nebo do té, kam chceš jít? A další otázkou je, jaké věci bys měl nakoupit a proč? :think:

moc to zeres, jsou H/G ucnovske obory, podminka nepropadnuti je jen placnuti do vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4700
15.6.21 22:20
@Elea9 píše:

Asi nepropadl poprvé, takže 9 let už má splněno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
15.6.21 22:21

Jj ta 5 se tu nezapře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...