Potrat v 5. týdnu těhotenství

Anonymní
28.6.20 19:42

5. Týden

Mám trochu nepříjemnou otázku. Žena - 5. Týden těhotenství- dostaví se samovolný potrat. Samozřejmě se to musí hlásit lékaři. Jak dlouho žena bývá na marodce popřípadě tak v nízkém týdnu, je možné že potrat není nijak silný a žena může v pořádku do práce? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
28.6.20 19:47
@Anonymní píše:
Mám trochu nepříjemnou otázku. Žena - 5. Týden těhotenství- dostaví se samovolný potrat. Samozřejmě se to musí hlásit lékaři. Jak dlouho žena bývá na marodce popřípadě tak v nízkém týdnu, je možné že potrat není nijak silný a žena může v pořádku do práce? Děkuji za odpověď

Nikde nic hlásit nemusíš.. Je to silnější ms takže klidně do práce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25607
28.6.20 19:49

A to těhotenství ti potvrdil? Hlásit to nemusíš a pokud ti není zle, pracovat je dovoleno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 20:02

.

Děkuju za info. Začala jsem špinit. Dělám zdravotní sestru, nahlásila jsem to v práci abych nezvedala těžké pacienty a šlo mi o to že kdybych teda potratila, tak jestli mi v práci nebudou kolegyně vyčítat že pracuju a nesedim doma. Ale pátý týden není asi tak silný když žena potratí že?

• Nahlásit
  • Citovat
5949
28.6.20 22:08
@Anonymní píše:
Děkuju za info. Začala jsem špinit. Dělám zdravotní sestru, nahlásila jsem to v práci abych nezvedala těžké pacienty a šlo mi o to že kdybych teda potratila, tak jestli mi v práci nebudou kolegyně vyčítat že pracuju a nesedim doma. Ale pátý týden není asi tak silný když žena potratí že?

Ne, je to na úplném začátku. Často biochemické těhotenství. Odejde to s menstruací. Mnoho žen ani neví, že byly třeba takhle krátce těhotné, prostě se jim zpozdí menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 22:15

Já potratila v 6tt, krvácení 4 dny jako MS, kdybych to neprobrečela, tak napíšu, že bez komplikací. Třeba to bude nakonec OK, když zatím jenom špiníš. :kytka: Zkus pak test, já jsem měla už ten první den krvácení negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
59251
28.6.20 23:59
@Anonymní píše:
Děkuju za info. Začala jsem špinit. Dělám zdravotní sestru, nahlásila jsem to v práci abych nezvedala těžké pacienty a šlo mi o to že kdybych teda potratila, tak jestli mi v práci nebudou kolegyně vyčítat že pracuju a nesedim doma. Ale pátý týden není asi tak silný když žena potratí že?

Silnější ms.. Ale trvala stejně dlouho, jako klasická.. 5 tt je ještě start, vesměs vše odejde bez komplikací.. Jinak spineni nemusí být potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
29.6.20 11:03

Bere se to jako 6nedeli.. Já prožívám to samé jen 6+6 bolesti a menstruace až 14 dní takže by vám na to mohl něco napsat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2223
29.6.20 17:05

@Kristý r jenže 6+6 je dost rozdíl než když má zakladatelka par dnů zpožděnou ms. Ona má biochemické, které odejde samo a fakt tam omezení a neschopenky nejsou. Pokud to u tebe taky odejde samo tak taky není třeba sestinedeli, nejsi nijak daleko. Pokud by jsi šla na revizi kvůli zamlklemu, tak tam už sestinedeli je, protože zasáhnou do sliznice a tu je třeba nechat chvíli zregenerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
29.6.20 18:55

@hospodki mám nadřízené 6nedeli Od primarky a taky že znovu zkoušet až po 3 ms.. Já si nemusím brát neschopenku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2223
29.6.20 19:16

@Kristý r každý to má jinak a doktoři to taky říkají jak se vyspí. Kamarádka byla v 9tt na revizi kvůli zt a nemuseli cekat ani na ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
29.6.20 19:27

@hospodki no řekli mi to dva různí doktoři.. Na pohotovosti v Liberci a pak moje dr ve Fry tak na tom asi něco bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 19:35

Já jsem byla na potratu pilulkou kvůli ZT v 8tt a kromě 1 dne kdy jsem si byla pro tu pilulku a po ní proběhl potrat s nepříjemnými vedlejšími účinky jsem chodila do práce normálně, pak už to probíhalo jako silnější MS a pak jsem teda ještě špinila, ale není důvod být doma. V 5tt vůbec, to je více méně zpožděná MS.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.6.20 19:39
@Anonymní píše:

Jinak ale špinění nemusí nic znamenat, jestli nebudeš vyloženě krvácet tak to může být v pořádku, dojdi si kdyžtak k Dr., dá ti třeba prášky na udržení. A kdyby se stalo a potratila jsi, věř, že je lepší jít do té práce mezi lidi než se tím doma deptat…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama