Reklama

5.té a více IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 29.11.17 16:19
5.té a více IVF

Je zde některá, co podstoupila 5 a více IVF a přesto se jednou zadařilo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bella13
Kecalka 223 příspěvků 29.11.17 16:27

Ahoj, nám na 5-tý pokus IVF. Kety byly asi 2 - mrazáčky jsme nemívaly. A pak za rok přirozeně :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 16:33

U nás vyšlo čtvrté, pak další dvě plná a šest nativů a z toho jedno otěhotnění a potrat, než jsme se na to vykašlali, ale to i díky tomu, že jedno dítě už jsme měli a navíc jsem na sobě pozorovala s věkem velmi sestupnou tendenci a posledních pár pokusů už jsem se ani nedohrabala k transferu. Jak snadno bych to vzdávala, kdyby tam nebyl ten jediný úspěch, netuším… ale naděje je vždycky, je to kolikrát nejvíc ze všeho o štěstí. Držím palce!

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 29.11.17 16:36

Já právě uvažuju jestli mám ještě zkoušet s vlastními vajíčky nebo už s darovanými… u DV je to prý tutovka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 16:43

Bohužel nic není tutovka… Zvážila bych průběh dosavadních pokusů - kolik bylo vajíček, jak se oplodňovala, taky kolik mi je let, jaká byla vlastně příčina. Pokud už bych nebyla nejmladší a s darovanýma byla smířená, šla bych do nich, já je zvažovala na čtvrtý pokus, protože u mě ty tři prvný byly mizérie.
Popř. bych zvážila cestu nativů - pro tělo je to výrazně menší zátěž bez léků, pravděpodobnost sice nižší, ale cena pro samoplátkyni, což už jsi, mnohem příznivější.

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 29.11.17 17:26

@abcd32 me vyšlo 5. Mrazacci nebyly nikdy Zkuste změnit car, ne všude mají stejne postupy A hodně štěstí, musíte uz byt zcela vycerpani
Cvicis mojzisovku? Dobre jsou take masáže na odblokování panve

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 30.11.17 00:03

Mojžíšovku necvičím.. před 2,5 lety jsem otěhotněla přirozeně, ale potratila jsem v 7 týdnu, přestalo se to v 5.týdnu vyvíjet.. Jinak moje AMH je 1, vajíčka ještě nějaké jsou, ale oplodňují se blbě.. jen 1× jsem měla blastocystu. Jinak u mě žádný problém není, je mi 32. Doktoři nechápou.. prý se vymykám statistikám…

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 30.11.17 07:57

@abcd32 hmmm tak zkuste začít, ale najdete si někoho kdo vas to naučí správně. Ja cvicila vždy u večerních zpráv a odsejpalo to
Jste relativně mlada což je teda plus
A co ta změna caru?
Na srovnání zenskych veci je tez ucinna cinska medicina, ale tomu ne každý veri a je to finančně náročné
Me se do darovaného materiálu nechtelo, furt jsem věřila ze to půjde. Pak pomohli v Gennetu kde to cele IVF udělali jinak a vyšlo to!!!
Neprestavejte věřit :hug:

Bella13
Kecalka 223 příspěvků 30.11.17 10:05

@mumisek79
Mě taky pomohla mojžíšovka a asi i Františkovi lázně, kde jsme cvičily i jógu.

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 30.11.17 10:33

@mumisek79 mě říkali, že mám špatná vajíčka.. teď jsem už ve třetím CARU, (Gennet, Pronatal a teď Prague Fertility Centrum)

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 30.11.17 15:46

@abcd32 to me moc mrzi Ja chodila v Gennetu kdr. dankovi…take mam nízké ahm a vajíčka nic moc. On mě dal antikoncepci na měsíc, pak kratkodobe atb pak bylo zrani a navíc jsem si pichala fraxiparin Nenech se odbyt a bojuj :hug:

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 30.11.17 16:45

@mumisek79 o tom Daňkovi jsem slyšela, že je dobrý.. sousedka má od něj dvojčata… ale z DV.

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 30.11.17 17:38

@abcd32 Jj je, sice trochu morous ale vi co dela :palec:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 30.11.17 17:46

Nešla bych na 5 ivf. Když už na 3 a víc ne. Bála bych se co to se mnou udělá. I když možná nic :think:

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 30.11.17 18:54

@GabinkaCh neudělá to nic.. sousedka byla na 9ti IVF a v pohodě. Nevěřím na to, že po tom je rakovina atd.. to je blbost. Já jsem byla na 5ti IVF za 8 měsíců.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >