6.tt bez gestačního váčku na UTZ

Anonymní
5.10.20 19:46

6.tt bez gestačního váčku na UTZ

Dobry vecer, dnes jsem 6+1 a na UTZ doktor videl pouze zvetsenou sliznici. Nebyl videt ani gestacni vacek.
HCG mam pres 800j. a o mimodelozni se na 100% nejedna, jelikoz jsem vcera prodelala laparoskopii.
Myslite, ze je neco spatne? Setkala nebo zazila to taky nejaka z vas? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7732
5.10.20 19:58
@Anonymní píše:
Dobry vecer, dnes jsem 6+1 a na UTZ doktor videl pouze zvetsenou sliznici. Nebyl videt ani gestacni vacek.
HCG mam pres 800j. a o mimodelozni se na 100% nejedna, jelikoz jsem vcera prodelala laparoskopii.
Myslite, ze je neco spatne? Setkala nebo zazila to taky nejaka z vas? :,(

Pokud je kolem 80o ale ne 1ooo tak ani na UTZ nemohl nic vidět..může se jednat o mladší těhotenství..

Příspěvek upraven 05.10.20 v 21:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9569
5.10.20 20:02

Nemůže být těhotenství mladší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 20:04

@Kotatko03 @Skaiqy holky já vůbec netuším. Pořád se vzpamatovávám z toho, jak mi řekli že je to mimoděložní, poslali mě na laparoskopii a pak mi řekli, že mimoděložní není. Jsem zmatená. Doufám, že bude prcek v pořádku.
Moje teta měla u obou těhu slabé hcg, možná jsem ten stejný případ, ale nikdy nevíte :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7732
5.10.20 20:30
@Anonymní píše:
@Kotatko03 @Skaiqy holky já vůbec netuším. Pořád se vzpamatovávám z toho, jak mi řekli že je to mimoděložní, poslali mě na laparoskopii a pak mi řekli, že mimoděložní není. Jsem zmatená. Doufám, že bude prcek v pořádku.
Moje teta měla u obou těhu slabé hcg, možná jsem ten stejný případ, ale nikdy nevíte :nevim:

Podle mě mladší, hlavně nechápu proč dělali laparo když embryo nemohli detekovat..jakože šli naslepo???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51076
5.10.20 20:35

V 6+1 bez váčku tě hnali na laparoskopii? Já zažila něco podobnýho, ale já teda na den přesně věděla, kdy jsem otěhotněla. V 6+0 na utz nic, takže bylo jasný, že to prosperující nebude (kdybych neznala datum oplodnění, tak by v klidu vyčkávali!), ale kontrolovali hCG, které postupně klesalo a v 7+4 jsem se rozkrvácela a všecko to odešlo.

Takže u tebe je těhotenství buď mladší (do týdne by na utz mělo být něco vidět) nebo neprosperující, měli by hlídat hCG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
5.10.20 20:54

No a před jakou dobou si měla pozitivní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 20:57

@ugluk ano, hlidaji hcg. Ale u mě je to složitější. HCG mi kontrolují od začínající hodnoty 22, jelikož jsem na začátku špinila a vylekalo mě to, tak jsme radši jeli do nemocnice.
V úterý minulý týden jsem měla hcg 244 a dnes přes 800 jednotek. Primář mi neřekl přesné číslo. Jen to, že je to přes 800 a měla bych mít nad 2000 minimálně… Strašně mě polekal, takže to bylo hned vypsat papíry a ještě ten den mi dělali laparoskopii. Nemohla jsem si ani domů pro věci, takže mi je musel dovézt přítel

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 20:58

@karkarka 22/09 tam byl duch, ale postupně sílil a 24/08 byla poslední MS

• Citovat
  • Nahlásit
51076
5.10.20 21:18

Takže jsi 14 dní po pozitivním testu. Ano, pak už by tam něco být vidět mělo. A to hCG taky nestoupá, jak by mělo. Pokud vyloučili mimoděložní, nejsíš to bude „úplně obyčejné“ neprosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 21:19

@ugluk jen doufám, že se ve mě nebudou zase rýpat :,(

• Citovat
  • Nahlásit
2050
5.10.20 21:20

Myslím, že za týden stouplo hcg hodně málo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 21:21

@ugluk ale je pravda, že čárka byla dost slabá. Takový dušík a hcg na druhý den bylo 22… Možná byla později ovulace?

• Citovat
  • Nahlásit
51076
5.10.20 21:31

No, naděje umírá poslední, ale prostě po 14 dnech bys měla mít to hCG podstatně vyšší a na utz něco vidět. V každém případě tě sledují a o tom, jak to je, už je někde dávno rozhodnuto. Držím palce ať už teď nebo příště, ať to dotáhnete do zdárného konce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 21:33

@ugluk Děkuji 😊 co se má stát, tak se stane :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie