7 den po KET s PGS

Anonymní
23.5.18 14:19

7 den po KET s PGS

Ahoj holky, radsi anonym, rodina nevi, ze jsme byli na IVF.

snazim se to napsat co nejvic logicky abych nebyla uplne za blbku ale stejne asi budu. Jsem 7 den po KET 5 denny blastocysty ackove kvality po PGS (bez mozaiky, proste naprosto v poradku).Rikala jsem si ze nebudu testovat driv nez do MS ktera ma prijit ted v sobotu ale nevydrzela jsem a test samozrejme snehobily. Priznaky asi popisovat moc nejdu protoze jsou hodne podobne PMS (nafoukle bricho konstantne, bolesti v podbrisku, v panvi, mirne bolestive bradavky). Muj dotaz zni asi uplne logicky - mam hazet uz flintu do zita nebo se jeste muze stat zazrak? Navic moc nerozumim uplne zanoreni prcka do delohy - netusim jak dlouho to trva od transferu.Budu vdecna za jakekoliv informace. Dekuji a mejte se hezky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17021
23.5.18 14:54

Je brzo, máš testovat až 14 dní po ket. Zbytečně se nervuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
23.5.18 14:58

Já si myslím že už by tam něco mělo být vidět :( jako naděje umírá poslední, můžeš být výjimka… a záleží na tipu testu. Tak to zkus za pár dní. Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.18 15:04
@Janli píše:
Je brzo, máš testovat až 14 dní po ket. Zbytečně se nervuješ.

Dekuji jen jsem potrebovala slyset ze jsem fakt blb sebatryznivej (bez ironie a smrtelne vazne). Embryo se ani nestihlo jeste zavrtat uplne predpokladam. Dekuji jeste jednou za nazor.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.18 15:06

@Hladikovka Dekuji uvidime co bude doktorka me stejne objednala na krev az 31 kvetna tak uvidime, vikend rozhodne.

• Citovat
  • Nahlásit
17021
23.5.18 15:09
@Anonymní píše:
Dekuji jen jsem potrebovala slyset ze jsem fakt blb sebatryznivej (bez ironie a smrtelne vazne). Embryo se ani nestihlo jeste zavrtat uplne predpokladam. Dekuji jeste jednou za nazor.

U mě se zahnízdilo až sedmý den do ket. Teprve jsem měla nidační krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.18 15:32
@Janli píše:
U mě se zahnízdilo až sedmý den do ket. Teprve jsem měla nidační krvácení.

Ono to asi zalezi od dalsich mnoha faktoru, chapu ze nidace trva akorat jsem spis hodne nestastna, ze se mi objevilo par priznaku PMS ktere se rozhodne nedaji povazovat za tehotenske navic jsem hodne pod lekama takze o zadnych normalnich priznacich se neda ani mluvit proto to nejak zvlast ani nesleduji. Nespinim ale to jsem u predchoziho neuspesneho tehu taky nemela.

• Citovat
  • Nahlásit
17021
23.5.18 15:47
@Anonymní píše:
Ono to asi zalezi od dalsich mnoha faktoru, chapu ze nidace trva akorat jsem spis hodne nestastna, ze se mi objevilo par priznaku PMS ktere se rozhodne nedaji povazovat za tehotenske navic jsem hodne pod lekama takze o zadnych normalnich priznacich se neda ani mluvit proto to nejak zvlast ani nesleduji. Nespinim ale to jsem u predchoziho neuspesneho tehu taky nemela.

Mám za sebou dvě přirozená těhotenství a můžu ti říct, že PMS jsem měla u obou :D. U IVF se nedá nic považovat za příznak, protože jsi narvaná hormoty tak, že ti stříkají z uší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.18 18:08
@Janli píše:
Mám za sebou dvě přirozená těhotenství a můžu ti říct, že PMS jsem měla u obou :D. U IVF se nedá nic považovat za příznak, protože jsi narvaná hormoty tak, že ti stříkají z uší :mrgreen:

No presne, jim 13 prasku denne a mam dojem, ze jsem hur na tom nez kdejakej duchodce :-D proste fakt skvele. Takze myslis, ze jeste nemusim uplne ztracet nadeji? To moje PMS je fakt des a hruza a bojim se ze se najednou zacnu silene nenavidet za to, ze nejsem schopna ani mit dite. proste psychika blba.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.18 22:31

Napíši ti vlastní zkušenost: U prvního IVF jsem testovala až 11. den a už byla krásná čárka. U posledního čtvrtého IVF jsem byla velice nedočkavá a testovala 6. den odpoledne a test byl čistý. Od 8. dne jsem začala mít duchy. Oba transfery byly z čestvých embryí ve stádiu blastocysty po 5ti denní kultivaci. Den transferu beru jako nultý den. Obě těhotenství dopadla dobře a máme dvě děti. Prosím anonym, jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
17021
23.5.18 22:43
@Anonymní píše:
No presne, jim 13 prasku denne a mam dojem, ze jsem hur na tom nez kdejakej duchodce :-D proste fakt skvele. Takze myslis, ze jeste nemusim uplne ztracet nadeji? To moje PMS je fakt des a hruza a bojim se ze se najednou zacnu silene nenavidet za to, ze nejsem schopna ani mit dite. proste psychika blba.

Napsala bych ti - hoď se do klidu, ale to asi nejde. Vím jaký to je, když s tebou nervy mlátí. Naději máš! A hlavně není všem dnům konec. Taky jsem pořád řešila, že jsem neplodná koza a nakonec mám první dítě po IVF a druhé v osmatřiceti přišlo samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7798
24.5.18 08:00

@Janli Dekuji mockrat za podporu Janli, snazim se delat veci abych na to samozrejme nemyslela, ale tady se asi clovek zoceli asi nejvic, takze to radsi budu brat jako zkousku „Odvahy a vydrze“ :) stejne uz ted nic nezmenim takze nezbyva jedine nez cekat a cekat :) nastesti pro me menzes ma dojit ted v sobotu ktery mam docela presny tak se aspon ukaze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7798
24.5.18 08:02

Tak priste se uz aspon kliknu na anonymni :D booooze dobre ja :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
26.6.19 06:15

7den po KET

Ahoj holky jdu si pro radu, dnes je to 7dni co jsem po KET a nevydržela jsem a udělala test a test je pozitivní je tam dusik..a v pátek mám kontrolu, myslíte že se nám to povedlo..beru estrimax a ultrogestan..přikládám i fotku testu..a díky za jakékoli rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7798
26.6.19 07:29
@hanulka933 píše:
Ahoj holky jdu si pro radu, dnes je to 7dni co jsem po KET a nevydržela jsem a udělala test a test je pozitivní je tam dusik..a v pátek mám kontrolu, myslíte že se nám to povedlo..beru estrimax a ultrogestan..přikládám i fotku testu..a díky za jakékoli rady

Ahojka, čárka hezka, podařit se asi podařilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama