Reklama

Velikost 86/92 v Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 27.11.17 11:58
86/92 Z LIDLU

AHOJ,

DCERA MÁ BEŽNĚ VELIKOST 92, TED JI MANŽEL ZKOUŠEL VELIKOST 98 ZNAČKY lOAP a to bylo velikánské, koukám na eshop na lidl a mají bundy a zimni kalhoty 86/92 a pak velikost 98/104, oni nedělají 92/98? nikde jsme to tam nenašla, že by jako jedina ve všem oblečení byla vyprodaná?

jak odpovídá velikostně to 86/92? ona by spíš potřebovala si myslim 92/98, ale to nemají, s touto značkou nemám zkušenost, poradíte?

Reklama

Reakce:

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 27.11.17 12:01

Nám velikosti v Lidlu vždy odpovídaly. Stejně bych koupila 98/104, bude to o trošku větší, ale máš jistotu, že jí to bude celou zimu..Já vždy zimní oblečení kupuji o číslo větší ;)

Příspěvek upraven 27.11.17 v 12:04

Fima
Nadpozemská drbna 29222 příspěvků 16 inzerátů 27.11.17 12:02

Ne, nedělají. Je opravdu 86/92 a 98/104. Obecně má velikosti Lidl větší. U kalhot rozhodně, tam beru vždy o velikost menší, než děti nosí jiné oblečení jiných značek. Svršky jak kdy.

Popokatepetla
Závislačka 3072 příspěvků 27.11.17 12:06

Lidl to opravdu vyrábí pouze takto. Pokud teď běžně nosí vel. 92, bude ji 98/104 obrovská (mám např. zkušenost s kombinézama - měli jsme vel. 98/104 a děti ji nosily ve 2,5 (ohrnuté nohavice) a 3,5 letech - a to jsou oba oproti vrstevníkům spíš vyšší). Takže bych koupila 86/92 s tím, že ji to vydrží jen letošní zimu

Příspěvek upraven 27.11.17 v 12:11

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 27.11.17 12:06
@LuSof píše:
Nám velikosti v Lidlu vždy odpovídaly. Stejně bych koupila 98/104, bude to o trošku větší, ale máš jistotu, že jí to bude celou zimu..Já vždy zimní oblečení kupuji o číslo větší ;)Příspěvek upraven 27.11.17 v 12:04

to bych musela zkusit, se ted do lidlu nedostanu, byla tchyne a tam zrovna tohle nemeli, takže to ani neokoukla, zas aby to na ni uplne neplandalo, jednou jsem ji zkoušela o číslo vetší a měla nakrabatělé rukavy i nohavice a celkově v tom byla jak..:D nevíte, dá se to vrátit, kdyžtak přes eshop, třebas za jiné zboží?

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 27.11.17 12:09

Taky myslim, že velikostně je to spíše větší, takže při velikosti 86/92 je to spíš ta 92 a vydrží do 98.

Kelpie
Stálice 52 příspěvků 3 inzeráty 27.11.17 12:09

Potvrzuji, že lyžařské kalhoty jsem v Lidlu brala menší. Dcera právě také přechází z velikosti 92 na 98. Kalhoty 86/92 jsou sice docela na knop, ale ted už tak rychle neroste a jsem přesvědčená, že na tuhle zimu budou stačit. Velikost 98/104 tahala po zemi (cca 2cm přesah) a to by se zničilo velice rychle.

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 27.11.17 12:12

@astoret Potřebovala bych také vel. 92/98, objednala jsem tedy 98/104 a ano, dá se to vrátit přes e-shop, odnese se to na parcelshop, neplatí se ani poštovné. Takže, když mu to nebude, kombinézu vrátím a zkusím objednat tu menší velikost.

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 27.11.17 12:12
@astoret píše:
to bych musela zkusit, se ted do lidlu nedostanu, byla tchyne a tam zrovna tohle nemeli, takže to ani neokoukla, zas aby to na ni uplne neplandalo, jednou jsem ji zkoušela o číslo vetší a měla nakrabatělé rukavy i nohavice a celkově v tom byla jak..:D nevíte, dá se to vrátit, kdyžtak přes eshop, třebas za jiné zboží?

Když to koupíš v krámu, tak to tam můžeš pak vrátit. Když to objednáš přeš e-shop, můžeš to pak vrátit zdarma jako balíček. Normálně ti vrátí peníze.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10047 příspěvků 27.11.17 12:20

Lidl ma velikosti větší. Skvrneti jsem tam teď koupila fleecovy overal v jeho velikosti - 86/92 a úplně v tom plave

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 27.11.17 12:23

A zkušenosti ok? inspirovala me tu jedna diskuze a ráda bych to jen na lítání venku, aby to nepromoklo, kalhoty a bunda, máte zkušenost?

Popokatepetla
Závislačka 3072 příspěvků 27.11.17 12:29

@astoret čerstvá zkušenost s letošními lyžařskými kalhotami a rukavicemi - o víkendu na horách, 2h na sněhu, který tál jako blázen - takže spíš břečka. Kalhoty to víceméně daly (jen u nohavic mokro, ale to spíš díky ne uplně dobře vyřešenému lemování - mají to takové široké takže dětem nepřiléhá přímo k botám a dostal se dovnitř sníh, takže budu muset zapošít), rukavice byly durch - ty zkusím pro příště naimpregnovat

Elishka1
Závislačka 2653 příspěvků 27.11.17 12:34

Moje dítě, které nosí velikosti 86 a 92, stále v pohodě oblékne bodýčka z lidlu 74/80 a i nepromokavá kalhoty 86/92 odtud jsou mu o dost delší

Fima
Nadpozemská drbna 29222 příspěvků 16 inzerátů 27.11.17 12:39

@astoret Kalhoty jsem kupovala letos poprvé, vždycky jsem brávala Tchibo, takže zkušenost ještě nemám, ale bundy dobré, s těmi jsem spokojená. Děcka v nich odchodily loňskou zimu, nepromokly nikdy, zima jim nebyla. Letos jsem je kupovala opět.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >