ABKM 2 mesice zelena stolice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.10.21 10:35

ABKM 2 mesice zelena stolice

Ahoj holky chci se zeptat, moje dcera 2 mesice ma alergii na ABKM mame nutrilon alergy care syneo, ted 3 dny odmita pit, vypije za cely den cca 200ml coz je strasne malo na jeji vahu 4300g a vzeka se u toho, chci se zeptat co s tim, zitra budu resit s pediatrickou, premyslim jestli ji mleko neprestalo chutnat a nema hladovou stolici normlane ho pila cca 14 dni a ted tohle, ale nejsem si vubec jista, prikladam fotku stolice, a skoro mi nespi pres den, dekuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
693
3.10.21 11:39

Nebo jí taky nemusí sedět. V nutrilonu stále bílkovina je, sice hodně nastěpená ale je. Nám taky nesedělo. Skončili jsme na neocate a dobrý. Tak to zkus s doktorkou pořešit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
5.10.21 13:32

A co kozí mléko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 15:57

@Sharimal nad tím sem přemýšlela taky ale nevim jestli mi ho někdo dá na oředpis, každopádně zkusim a uvidíme dekuji za radu☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 16:00

@BarušKAhap dnes teda pila docela dost po 110ml tak treba jen mela nejake dny kdy nechtela pit kazdopadne kdyz se to zhorsi zase tak sem premyslela nad sunarem proti abkm ☺️ Doktorka rekla at dam HA mleko od nutrilonu ale teda neposlechla sem ji protoze si myslim ze kdyz ma alergii na BKM tak tohle mleko neni urcite dobry, od doktorky budeme odchazet protoze celkove jeji nazory nechapu, rekla mi at mazu exem indulonou 😃 😃takze kdyztak zkusim dat neocate kdyz nebude chtit sunar, ja si myslim ze ji ten nutrilon moc nejede😃 dekuju za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
5.10.21 16:35

@Petra19999
Pokud vím, kozí mléko ti nikdo na předpis nedá. Není to levná záležitost, ale vyplatí se do jídla investovat. Děláš to pro jeho budoucnost. Tak bude mít prcek min hraček, nebo oželíš něco co není až tak potřebné, nebo něco s bazarku. Prečti si něco o kozím mléce, o složení fungování a pod. a až se rozhodneš, bacha na složení, některé kozí mléka se na to jen hraji, stále obsahují i kravské mléčné bílkoviny, co ty nechceš (napr. Babybio Caprea) Já krmím Naše mléko 2, ale malý baští už i příkrmy, jogurty a ovocné přesnídávky, takže denní spotřeba mléka se snižuje. Mají i zkušebny balení. Kozí Kendamil jsme nezkoušeli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 16:37

@Sharimal to urcite setrit nebudu na jidle, dekuju moc za radu ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 23:52

@Sharimal tak jsem koupila kozi mleko od kendamilu a uvidime zkusime vydrzet vypada ze ji sedl a ze ji chutna tak snad se to nezmeni☺️ Dekuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
6.10.21 07:40

@Petra19999
To jsem ráda. Hlavně aby byla malá princezna spokojená. btw, zelená stolice při UM, je normální.
Chtěla jsem se tě zeptat, jak se u Vás projevila alergie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.21 07:58

@Sharimal krev ve stolici, exem, neustale plakala, mela rymu a po kazdym jidle se prohejbala do luku…
Tak jsme jeli na pohotovost a nechali si mas tam, a druhej den rekli ze ma tuhle alergii takze mame mleki na predpis, zezacatku pila normalne, ted ji to teda uz nechutna :nevim: kozi mliko vypada ze je o neco lepsi teda ale pres noc stejne vypila malo…mela po 3 hodinach 60ml..a uz se semnou prala ze uz nechtela takze nevim jak to do ni mam uz nasoukat 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
6.10.21 08:38

@Petra19999
U nás bylo jen podezření, nikdy se úplně nepotvrdilo. (krev, exem, rýma, teploty nebyli)
Až bude prcek starší, půjde na alergologii hlavně kvůli potvrzení alergii na osy, včely (v naši rodině se na to umírá)
btw Kozí mléko je „výživnější“ takže to do ní netlač podle tabulek. Ve 2m jsem malého už nekrmila každé 3h i v noci, ale nechala spát a nechala se ním vzbudit na krmení. Když ti prospívá a přibírá, nech ji spát a ty se taky prospi, neboj, ona si tě vzbudí až bude mít zase hlad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.21 08:42

@Sharimal jenze ona prave neprospiva, ted jak prestala jist tak nepribrala ani gram, a breci hlady mi prijde ale proste pit nechce, i vykakana je a proste place a papa si rucicky…a hleda..snazim se bejt v pohode ale je to fakt na palici..necham ji at si rekne sama a uvidim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
6.10.21 08:46

@Petra19999
Dej tomu pár dní. Je to síce mále miminko, ale když jí z něčeho bolí břiško, nebude to jíst. tohle už i ty miminka vědí. Když ji to mléko sedne, co nějaký den potrvá asi, bude zase baštit a prospívat. Držím Vám palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.21 08:47

@Sharimal děkuju moc! Doufám že to bude zachvelku dobrý :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie