Kojenec a zelená stolice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
2.10.21 22:16

kojenec a zelena stolice

Ahoj mam 3mesicni mimco plne kojenou. ale cca 3 tydny ma zelenou stolici docela zapacha a jsou v ni jakoby bili seminka :,( pred temi 3tydny mela trosku kasel a rymu ja take tak jsem to prikladala tomu ale uz jsme obe vic nez tyden zdrave a stolice porad stejna nekdy dokonce pri kojeni slysim jak ji krucej streva a vetsinou i kadi primo pri kojeni…
no vcera mi to uz nedalo a zkusila jsem podat UM.(vim ze se rika ze zelena stolice =hladove mleko. mozna jen povera, ale kdo vi :( tak jsem dala UM abych vysledovala zda po nem bude mit jinou…ale nic porad stejny tak nevim
mudr jsem to rikala a doporucila jen davat probiotika nic vic mi k tomu nerekla, diky za nazory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5099
2.10.21 23:08

To s hladovou stolicí je čirá pověra, nasazení UM bylo zbytečné.

Co ty a mléčné výrobky? Jíš, piješ? V jakém množství? To dělá zelenou stolici.

Probiotiky nic nezkazíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
3.10.21 06:29

@leeeeeena Není to pravda, že by to bylo z hladu. Občas zelená stolice prostě bývá. Kdy jdes k doktorce? Určitě to zase zmin, nebo tam zavolej. Vubec nic to ale nemusí znamenat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
3.10.21 07:03

To o slabém mléku je pověra. Ale může to být třeba abkm, jestli to už trvá 3 týdny. Vyzkoušela bych dietu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
3.10.21 07:22

Ja stejne moc mlecnych vyrobku nejim max si dam obcas jen jogurt, tot vse tak ABMK to snad nebude…jim celi 3mes tak nejak porad stejne nezaradila jsem nic noveho do jidelnicku tak nevim jetli ti ma z neceho co snim ja…
ja jen jestli mam plasit a trvat si u mudr na nejake vysetreni, nebo jestli je to teda u kojencu normalni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
3.10.21 07:32

@leeeeeena Zkus mléčné výrobky pouze s probiotiky nebo prebiotiky. Ja třeba nesmela nic mlecnyho, kromě kefiru a tech vyrobku, co pisu, jinak meli kluci šílené bolesti bříška. A ja potřebovala přijímat něco mléčného, jinak mě šíleně bolely karpaly. Kojila jsem plně dvojčata. Zkus to takhle, jestli nebude změna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat