Ztráta MM, rozkojení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
30.9.21 21:18

Ztráta MM, rozkojení

Zdravím, chtěla bych se zeptat jak na rozkrojení.
Syn byl týden po porodu plně na MM jenže po týdnu mu už nestačilo a mě se ho dělalo málo a tak jsme dali jako příkrm Nutrilon. Další týden byl střídavě na MM a na UM mezitím sem odstříkávala ale třetí týden sem začala odstříkávat jen 125 ml denně, tím pádem byl malý už jen na UM, teď už mu jsou čtyři týdny a je stále na UM a mě jen lehce teče mléko.
Takže bych chtěla vědět zda se dá nějak rozkojit aby nemusel být na Nutrilonu (vím, že to není špatně, že se to může stát ale dokud mléko nezmizelo úplně chci to ještě zkusit).
Předem děkuji za odpověď

Příspěvek upraven 30.09.21 v 21:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8664
30.9.21 21:24

Doporuceni c.1, prikladej k prsu co to jde a hlavne v noci, to je totiz vyssi hladina prolaktinu. Doporuceni c.2, pri prikladani se nestresuj, zkus se uvolnit a myslet na neco peknyho, adrenalin blokuje oxytocin, tak proto. Doporuceni c.3, pokud to jen trochu jde, mej u sebe malyho v noci v posteli.
Vubec se neboj, jde to, segra se naplno rozkojila asi az ve dvou mesicich syna a kojila do roka. Ale kdyz to Tobe nepujde, svet se nezbori. Laska k diteti se fakt neprojevuje hektolitrama mlika ;) Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8664
30.9.21 21:38

Chichi, ted koukam na ten preklep. Taky bych nekdy chtela ty deti rozkrojit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1500
30.9.21 22:05

@Tarjei I rozčtvrtit, hlavně ty starší :roll: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8664
30.9.21 22:10

@Bubllenka jo, pubos je dneska zralej :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1500
30.9.21 22:12
@Tarjei píše:
@Bubllenka jo, pubos je dneska zralej :lol: :mrgreen:

Taky to dneska bylo náročný… :roll: :lol:
A uz jsem asi stara, ale co to delaji za pohyby, kdyz se pokouší o tanec?? 8o Nebo mám doma jen nemehlo? :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8664
30.9.21 22:14

@Bubllenka hele to je nakej jinej gang…to nemame sanci pobrat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1500
30.9.21 22:17
@Tarjei píše:
@Bubllenka hele to je nakej jinej gang…to nemame sanci pobrat :D

Já už nepobírám věcí, dneska jsem vlezla do pokojicku, a přísahám, že jsem dospěla k názoru, že v rámci zachování zdravého rozumu už tam nepůjdu. 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat