Kojení homeopatie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.9.21 14:03

Kojení homeopatie

Kdy je nejlepší začít s užíváním homeopatie aby se po porodu co nejrychleji rozebehla laktace? Mohu i par dní před termínem porodu začít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
397
29.9.21 14:16

Kdykoliv, čistý cukr ti neublíží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15933
29.9.21 14:23
@Anonymní píše:
Kdy je nejlepší začít s užíváním homeopatie aby se po porodu co nejrychleji rozebehla laktace? Mohu i par dní před termínem porodu začít?

Nech si miminko u sebe a prikladej co nejcasteji, to udela nejvic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
29.9.21 14:59

U prvního dítěte mi homeopatika absolutně nepomohla. Tak jsem u druhého byla chytřejší a vsadila to radši na opravdu účinné bylinky, pro mě to byla pískavice& benedikt. Začala jsem je brát už v porodnici na šestinedělí a laktace se mi rozjela nádherně.

Před porodem bych to asi nezkoušela, protože pak můžeš mít nalitá, tvrdá prsa a pokud se ti z nich bude blbě odsávat, tak si akorát zaděláš na zánět. Kor když ani nevíš, kdy vlastně porodíš. Spíš to nechej až po porodu, kdy ti budou pomáhat hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
29.9.21 15:07

Mléko se začíná tvořit pár dní po porodu, takže bych řekla že před je to úplně zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
29.9.21 15:18

Miminku prvních pár dní stačí mlezivo, mlíko se rychleji vytvoří častým přikládáním, než aby ti homeopatika udělaly zázrak. Taky se může stát, že si na ně psychicky tak navykneš, že až je vysadíš, uděláš si blok a nebudeš schopná dal kojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1488
29.9.21 15:18
@annlady píše:
Kdykoliv, čistý cukr ti neublíží

a pokud to přepočítáme na cenu, tak i ten kokain by byl levnější :D ale ten nedoporučuju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
29.9.21 16:18

@annlady To jsem chtěla napsat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
1.10.21 13:26

Před porodem je to zbytečný.
Ihned po porodu je vhodně kojit kůže na kůži, nonstop kontakt. Pokud je poté tak pískavice a benedikt. U dětí starších 3 měsíců je lepší přidat moringu a jestřabinu. Důležité je také správné přisátí a poloha. S tím pomůže laktační :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat