ACC SIRUP

158
9.12.09 17:15

ACC SIRUP

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit, můžu dávat tento sirup i 1,5letému dítěti? V lékarně mi ho tedy prodali, ikdyž jsem říkala věk ale v letáku se píše od 2 let.díky Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8451
9.12.09 18:15

Kadla já bych šla raději do mucosolvanu, vím že mi doktorka říkala, že ACC je spíš pro větší děti, že je silnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
9.12.09 21:10

Já byla zrovna dneska pro ACC v lékárně, mě řekli, že ty šumivý tablety (ty slabší) od 2 let, mladšímu dítěti radši sirup. Takže asi jo… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
10.12.09 09:07

Mne ty slabe ACC tablety pro deti nedoporucili v lekarne pri kojeni, pritom doktorka pry ze bych je mohla, tak jsem skoncila u Stoptussinu :poblion:

Mam dotaz - ACC sirup detsky je na vykaslavani? Dcera ma virozu, marodi doma a je zahlenena, rano trochu stekala kaslem. Zatim ji nic nedavam, cekam co se z toho vyvrbi. Doma mam krom toho Stoptussinu i Mucosolvan detsky. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8451
10.12.09 12:23

Hanka 1 , jojo, ACC je na vykašlávání dělá se v sirupu nebo šumivých tabletách, ale sirup je účinější :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
10.12.09 12:36

ahoj,

ACC sirup, klidně od dvou měsíců (na doporučení lékaře tedy u takového prcka). S Mucosolvanem bych to moc nezaměňovala ono je to jiné složení jiné působení.

Přímo v příbalové informaci je:
Děti mladší než 2 roky ½ odměrné lžičky (= 2,5 ml) roztoku 2-3krát denně, což odpovídá 100-150 mg acetylcysteinu denně

Dětem mladším než 2 roky se přípravek ACC SIRUP může podávat pouze na doporučení lékaře. Novorozencům a dětem mladším než 1 rok se přípravek ACC SIRUP může podávat pouze pod lékařským dohledem.

Tak nevím - protože mi jej Dr. doporučuje v podstatě od toho půlročního miminka. A už si jej chodím kupovat a nasazuji i sama, holky ho líp snáší než Mucosolvan. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
14.12.09 21:51

ahoj, nam DR. tento sirup doporucila, mam 1,5 roku stareho chlapecka a musim rict, ze je to jediny sirup, ktery mu zabira.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Wall45
3.12.11 20:49

ACC sirup

Dobrý den. Mohl by mi někdo poradit?? Jak vypadá sirup po ředění? Vypadá to jako voda.Je to tak správně???? Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
3151
13.11.13 14:45

Ahoj, tyden se placame s kaslem, trapi nas hlavne v noci, ted teda i ve dne. Ma i rymu. Do vcerejska jsem davala sinupret a vcera presla na ACC sirup, ale dnes se nejak zhorsil a kasle drazdive. Muze to byt tim sirupem, ze ty hleny redi a drazdi ho to? za jak dlouho mate zkusenost, ze zabere? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4415
13.11.13 15:03
@Věrka.. píše:
Ahoj, tyden se placame s kaslem, trapi nas hlavne v noci, ted teda i ve dne. Ma i rymu. Do vcerejska jsem davala sinupret a vcera presla na ACC sirup, ale dnes se nejak zhorsil a kasle drazdive. Muze to byt tim sirupem, ze ty hleny redi a drazdi ho to? za jak dlouho mate zkusenost, ze zabere? dekuji

já teda na ACC sirup nedám dopustit. Malej(3r) cca před měsícem přestal mluvit, jen šeptal, dr. zhodnotila, že měl/má nějakou zadní rýmu a ta mu sedla. Měli jsme dávat Stoptusin ale já šla rovnou do ACC a během dvou dnů začal vykašlávat a i zase mluvit. První den kašlal taky dráždivě, ale ono to asi musí být.
Když ho začneme dávat, tak začne víc kašlat, protože mu to ten hlen naředí a právě ho to nutí vykašlat ale během těch cca 2dnů je poznat, jak mu to pomáhá, líp se mu odkašlává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pipa.k
13.11.13 15:06
@Věrka.. píše:
Ahoj, tyden se placame s kaslem, trapi nas hlavne v noci, ted teda i ve dne. Ma i rymu. Do vcerejska jsem davala sinupret a vcera presla na ACC sirup, ale dnes se nejak zhorsil a kasle drazdive. Muze to byt tim sirupem, ze ty hleny redi a drazdi ho to? za jak dlouho mate zkusenost, ze zabere? dekuji

Pokud se zhoršil, tak to vysaď. Možná ještě nebyla vhodná doba na nasazení, třeba by to chtělo spíš Stoptussin. A jsou i lidé, kteří ACC vůbec nemůžou, můj známý by se po něm ukašlal.

• Nahlásit
  • Citovat
3151
14.11.13 08:18

Diky, vydrzela jsem a dnes 3.den uzivani se zda byt lepsi, teda hlavne noc byla bez kasle a daveni, rano uz zacal pekne odkaslavat, tak snad to bude tak jak si myslim, ze proste to vcera povolilo a slo to ven.

Jeste me zajima, jestli jsou stejne ucinne i ty sumive tablety, ty se berou 2× denne v nasem veku, sirup 3× denne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4415
14.11.13 19:55
@Věrka.. píše:
Diky, vydrzela jsem a dnes 3.den uzivani se zda byt lepsi, teda hlavne noc byla bez kasle a daveni, rano uz zacal pekne odkaslavat, tak snad to bude tak jak si myslim, ze proste to vcera povolilo a slo to ven.Jeste me zajima, jestli jsou stejne ucinne i ty sumive tablety, ty se berou 2× denne v nasem veku, sirup 3× denne :nevim:

mě ty tablety malej vypít nechtěl :( Sirup prý lépe účinkuje, ale nevím. Synovi jsem dávali jen sirup a tablety využívali my dospělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3151
20.11.13 20:42

To jsem zase ja s dotazem :(

Uzivalijsme to ACC 6dni pekne nam zabralo, ze se prestal dusit, pekne odkaslaval. V nedelijsme jej vysadili, stale pekne odkaslaval a dnes zase zacal vecer kaslat drazdive a je zahleneny :( Myslite, ze jej muzu to ACC opet nasadit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
19.1.15 16:51

ACC sirup na noc

Ahoj, prosím o radu - muzu dat ACC sirup pro deti na noc? Syn 2,5 roku kasle jak tuberak, chrapti… děkuji.

Příspěvek upraven 19.01.15 v 16:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama