ADHD a házení věcmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 18.02.17 20:33
Adhd a házení věcmi?

Mate nekdo ditko s Adhd, ktere kdyz se nastve, ze mu neco zakazu, nebo se mu neco nelibi atd.tak hazi vecmi? Hlavne teda hracky co ma po ruce. Stale vysvetlujem, ale uz mi z toho hrabe. Malej ma 3,5roku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Margery
Echt Kelišová 8918 příspěvků 18.02.17 20:36

Ano :D ale už docela málo, hodně jsme ho za to trestali a dávali najevo, že takto ne. Ted nás pro změnu bije taky :lol: :lol: :lol: Ale on třeba švihl o zem s notebookem, když se naštval, to bylo už dost přes čáru

Gemnis
Nováček 4 příspěvky 18.02.17 20:52

Sice nemám dítko, je mi 24 a ADHD mám diagnostikováno od dětství až do dospělosti. Jako dítě, když jsem měla záchvaty vzteku, tak jsem třískala vším možným. Rodiče na to měli geniální vynález - kopřivy, jakmile jsem začala, požahali mi zadek kopřivou a panečku jak rychle mě to přešlo :D
Dokonce měli kopřivy na zimu - měli jsme kopřivovou zahrádku.
Musím přiznat, že mi to zůstalo, když se vztekám, často s něčím švihnu, ale dnes už mi to ADHD nikdo moc nežere :lol:

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 18.02.17 20:54

@Gemnis :lol: :lol: tak snad ho to jednou prejde jako vas :lol: :lol: :lol:

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 18.02.17 20:56

@Margery no to jeste neudelal…zati­iiim…ale jinak u nas mame litaci hracky.des bes. Ve skolce taky.chjo.Se modlim aby to jednou preslo.

Moise
Hvězda diskuse 36445 příspěvků 18.02.17 20:56

@jezevinka ne, ale tříská dveřma :pocitac: :zed:

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 18.02.17 20:59

@Moise jo to i ten nas. :dance: :cert:

Margery
Echt Kelišová 8918 příspěvků 18.02.17 21:00

@jezevinka ve školce je hodnější, ale učitelky a děti taky žduchá, když se mu něco nelíbí. A ječí a brečí a vzteká se :) a to mu bude za pár týdnů pět. Vlastně jsem se ani na to, jestli hází hračkama, neptala učitelek. Musím se zeptat :nevim:

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 18.02.17 21:05

@Margery ten nas to ma asi jako specialitu :pocitac: :cert:

cecetka
Kelišová 7356 příspěvků 18.02.17 21:07
@jezevinka píše:
Mate nekdo ditko s Adhd, ktere kdyz se nastve, ze mu neco zakazu, nebo se mu neco nelibi atd.tak hazi vecmi? Hlavne teda hracky co ma po ruce. Stale vysvetlujem, ale uz mi z toho hrabe. Malej ma 3,5roku.

V ten moment bych mu ty hracky, kterymi hodil, vzala a uz by je nedostal. Nejaka forma sdeleni od vas, ze toto neni v poradku, musi prijit.

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 18.02.17 21:21

@cecetka no to uz jsme taky zkouseli…nekdy to vydrzime…ale co po zabaveni hracek nasleduje za rodeo to je mazec…uprimne rikam.ze kdo nezazije.tak nepochopi…jinak plesknuti na zadek apod.je uplne zbytecny…udela to stejne priste znova.

Moise
Hvězda diskuse 36445 příspěvků 18.02.17 21:23

@jezevinka my jsme to dělali, ale jemu to bylo jedno. Na žádné hračce mu nezáleželo. Když o ní přišel, mávnul rukou :zed
Rodeo bych klidně přežila, nechala ho být a nevšímala bych si ho..

arrow
Stálice 87 příspěvků 6 inzerátů 18.02.17 21:49

A to je specialita nebo nějaká zvlastnost děti s ADHD? Já myslela, ze to ze vzteku dělají batolata celkem běžně?? :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 18.02.17 22:43
@jezevinka píše:

v 3,5 letech to nemusí být projev adhd ale pouhé nevychovanosti a vzdoru.. ;)

tery16
Kelišová 6523 příspěvků 56 inzerátů 18.02.17 22:48
@arrow píše:
A to je specialita nebo nějaká zvlastnost děti s ADHD? Já myslela, ze to ze vzteku dělají batolata celkem běžně?? :think:

Díky za ten dotaz…s hrůzou to tady pročítám a říkám si, co se dozvím. Syn má taky 3,5roku, ADHD nemá a s věcma ve vzteku hází taky. A přesně, jak tu psal někdo přede mnou - sebrat hračku/věc nepomůže, je mu to jedno, za chvíli neví, že mu chybí. A neumí se z toho poučit - vzpomeň si, že minule jsi kvůli tomuhle dostal/nebyla pak pohádka…prostě cokoliv, je mu to jedno. On dělá věci, ke kterým se zrovna rozhodl. A v té chvíli se prostě rozhodl, že bude zuřit.
Tuším ale, že ve školce s tím problém nemá. Učitelky ho chválí, že je takový sluníčko. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >