Maminky už jsem zoufalá

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 17:38
Maminky už jsem zoufalá

Maminky už nemůžu. Mám 2,5 letého syna a dohání mě k zoufalství. Už od malinka nejí rohlík, kukuřičné krupky prostě nic co musí držet v ruce :( vše ji jen na lžíčce. S kouskama nijak problém nemá co je na lžíčce s ni! Další problém nechce jist sám :( nechává se jen krmit. Slova co říká je jen mama a táta. Chodí dopoledne do školičky a dnes mi učitelka řekla, že mi ho takto nevemou do školky od září :( jinak je hodný. V noci hezky spí. Knížky ho nebaví ani neví jak děla kravička nic :( je mi to moc líto. Všechny děti okolo nás to umí. Vůbec si nevím rady. Jestli zkusit nějakého psychologa nebo něco. Omlouvám se za zmatený příspěvek, ale dnes to na mě nějak dolehlo :( děkuji za každou radu!!! :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 15.02.17 17:42

A kdyz ho nekrmis, tak co? Zkus se poradit s detskou doktorkou.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 15.02.17 17:42
@Anonymní píše:
Maminky už nemůžu. Mám 2,5 letého syna a dohání mě k zoufalství. Už od malinka nejí rohlík, kukuřičné krupky prostě nic co musí držet v ruce :( vše ji jen na lžíčce. S kouskama nijak problém nemá co je na lžíčce s ni! Další problém nechce jist sám :( nechává se jen krmit. Slova co říká je jen mama a táta. Chodí dopoledne do školičky a dnes mi učitelka řekla, že mi ho takto nevemou do školky od září :( jinak je hodný. V noci hezky spí. Knížky ho nebaví ani neví jak děla kravička nic :( je mi to moc líto. Všechny děti okolo nás to umí. Vůbec si nevím rady. Jestli zkusit nějakého psychologa nebo něco. Omlouvám se za zmatený příspěvek, ale dnes to na mě nějak dolehlo :( děkuji za každou radu!!! :,(

dej mu lžičku do ruky a krm jednou ty jednou já.. začala bych tím samostatným jídlem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 17:44

@pikola když ho nekrmím vzteká se a radši nebude jist :(

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 15.02.17 17:45

Chystala bych mu jídlo, at jí sám, lžičkou, vidličkou, rukama…ale sám. Je potřeba odbourat to, co chceš, aby se naučil sám. Pokud odmítne, smůla, další jídlo bude v jiný čas…Pokud bude plakat, taktéž, řevem si nemůže vymoci to, co chce. Nesmíš ustupovat, protože jinak vážně hrozí, že ti dítě odmítnou při základních návycích vzít do školky.

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 15.02.17 17:47
@Anonymní píše:
@pikola když ho nekrmím vzteká se a radši nebude jist :(

No vidíš, a pak tě dostane, tam, kam chce…protože maminka nepřenese přes srdce, když dítě brečí, a aby dítě nebylo hladové.

Malaga
Generální žvanilka 24680 příspěvků 15.02.17 17:48
@Anonymní píše:
Maminky už nemůžu. Mám 2,5 letého syna a dohání mě k zoufalství. Už od malinka nejí rohlík, kukuřičné krupky prostě nic co musí držet v ruce :( vše ji jen na lžíčce. S kouskama nijak problém nemá co je na lžíčce s ni! Další problém nechce jist sám :( nechává se jen krmit. Slova co říká je jen mama a táta. Chodí dopoledne do školičky a dnes mi učitelka řekla, že mi ho takto nevemou do školky od září :( jinak je hodný. V noci hezky spí. Knížky ho nebaví ani neví jak děla kravička nic :( je mi to moc líto. Všechny děti okolo nás to umí. Vůbec si nevím rady. Jestli zkusit nějakého psychologa nebo něco. Omlouvám se za zmatený příspěvek, ale dnes to na mě nějak dolehlo :( děkuji za každou radu!!! :,(

A nacvičujete to spolu?

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 15.02.17 17:49
@Anonymní píše:

no ale ty mu nemůžeš přece ustupovat už je to velký chlapeček - zkus nějak vlídně motivovat ve smyslu že je šikulka a dokáže to sám a že bude třeba na oplátku on krmit tebe - formou hry.. jakkoliv

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 15.02.17 17:50

Co říká lékařka na to, že umí jen dvě slova??? On jinak neumí vůbec nic??? nekomunikuje??? pak bych se pídila, zda není problém někde jinde, než že jen nechce..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 17:50

@pannda trenujeme :think: dnes nechtěl v 16:00 jist bude až 18:00. Je teda vztekly, ale jidlo dal odmítá. Co to mluvení? To asi taky úplně normální není viď?

Markéta80
Hvězda diskuse 39996 příspěvků 15.02.17 17:50
@Anonymní píše:

a nemá jiný zdravotní problém :?. Jinak je ok? Domluvte se nějak spolu, chápe co mu říkáš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 17:51

@pannda On naprosto všemu rozumí co po něm chci, ale neřekne nic. :(

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 15.02.17 17:53

Řekne alespon nějaký slova? jakýkoliv, kdykoliv?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 17:54

@Markéta80 neee jinak je to zdravý kluk. Vzteklejši je, ale už je to lepší musí být po jeho no. Snažím se ho učit, hrát si, ale nevidím pokrok :( každý se ptá co už umí a já nemám ani co říct :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 17:55

@ka2ka když mu řeknu Rekni: Mama a táta tak řekne. Jinak si jen žbrblá :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >