Jaký foták pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
esmeralda44
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 13.02.17 17:59
jaký foták pro dítě

Ahoj, prosím o radu, jaký koupit foták pro 5 leté dítě? poradí někdo? díky

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8520 příspěvků 13.02.17 18:00

Normální levný digitální.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64676 příspěvků 3 inzeráty 13.02.17 18:05

@esmeralda44 Záleží kolik do toho chceš investovat, ale primárně bych se já osobně dívala po tom voděodolném, co zvládne pád asi z metru a půl ;)

EDIT: třeba tohle https://www.megapixel.cz/…mix-dmc-ft30

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 34221 příspěvků 13.02.17 18:08

Máme klasický digitální nikon - vodeodolný (to se klukovi moc líbí) a měl by vydržet pád z metru (to jsme zatím naštěstí netestovali).

Aries6
Generální žvanilka 22110 příspěvků 4 inzeráty 13.02.17 19:42

Koupila bych nějaký nárazuvzdorný. Klasiku, ne dětský. Ale nevím, kolik chceš investovat. Sama jsem to zvažovala, ale zatím jsme od toho upustily.

Iva575
Kecalka 358 příspěvků 13.02.17 21:38

My kupovali tříleťákovi - normální digitální z bazaru/inzerátu. Nějaké to škrábnutí nevadí, dospělácký, aby měl jednoduché ovládání (takže klidně starší modely) a vyjde tě to tak na 400-500. Náš byl nadšený a první půl roku fotil snad vše (vůbec nepoznal, že není nový). Jo a kup do toho dobré baterky (např. eneloop), s obyčejnými ti nic nevyfotí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >