Reklama

Hemofil v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Isia
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 10.02.17 16:14
Hemofil v krku

Prosím o radu. Syn 5 let v neděli dostal horečky, večer 39,5 dostal čípek Panadol, v pondělí ráno bez teplot, večer 40. V úterý ráno bez teplot a odpoledne 39 a večer 40. Ve středu jsme šli k dr. Udělala stěr a vzala CRP - to bylo 8. Dostali jsme ATB Sumamed, protože měla doktorka podezření na nějakého streptokoka. Bohužel nic nezabíralo, ve středu večer 39,5, ve čtvrtek odpoledne 39 a večer 39,8. Dnes ráno znova teplota 39,1 a tak jsme jeli znova k dr. Dle stěrů má syn Hemofily na 3×, doktorka řekla, že je třeba dobrat antibiotika. Syn má ještě rýmu a trochu kašel. Docela mě udivuje ta teplota, že po čípcích (syn nechce sirup, tak musíme dávat čípek)spadne, je chvíli i bez teplot a pak vyskočí na 39 a více. Může u Hemofilu v krku být tak dlouho horečky, je to už 5 dnů a k tomu aby bylo CRP pouze 8 - dnes bylo stejné jako ve středu. Nevím si rady, je před námi víkend, doktorka říkala že vydržet, ale udivuje mě, že je to CRP pořád níské, na žádný zánět to nevypadá. Máte někdo zkušenost s tak dlouhou horečkou a co se z toho vyklubalo? Děkuji za odpovědi…

Reklama

Reakce:

Lina42
Nováček 3 příspěvky 10.02.17 17:29

Ahoj, syn měl takový stav loni v zimě, také měl 5 dní celkem vysoké horečky, doktor mi tvrdil že to nic není, že CRP je nízké a na antibiotika to není, měl jen slabý nález na průduškách a na to dostal spiropent. Taky jsme pak šli ještě jednou protože mu ty horečky neustávaly a to že je bez nálady a úplně skleslý mi dr tvrdil že je normální, ale za 2 dny poté jsme skončili v nemocnici se zápalem plic. A to kašlal hodně málo. Ale samozřejmě záleží jak je tvému synovi, co vím tak u toho zápalu plic jsou děti bez energie a úplně zvadlé. Třeba je to úplně něco jiného, jen píšu co vylezlo z pětidenní horečky nám. Karolína

aledud
Kecalka 407 příspěvků 10.02.17 17:37

Počkala bych co zítra, ten stav by se měl lepšit. ATB by měly 4 den zabrat. Syn měl taky 4 dny horečky, potom 2 dny nic a potom znovu horečky, dostali jsme ATB CRP nízké a bylo slyšet něco na průduškách 3 den bylo zlepšení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama