Shaním kostým králíka/zajíce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
axelina
Závislačka 2625 příspěvků 11.02.17 12:49
Shaním kostým králíka/zajíce?

Prosím děvčata nemáte některá kostým králíka nebo zajíce nebo by mi uplně stačil šedivý overal ve velikosti 98-110 uši mám totiž!…pokud máte prosím prosím ráda koupím! muže být i v horším stavu jde nám o jednorázový karneval na ledě za týden :-)

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13787 příspěvků 11.02.17 12:51
Kskaja
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 11.02.17 15:42

V Tescu jsem viděla takový chlupatý overaly cca za 100kc ve výprodeji, moc pěkné.. :potlesk: určitě si to dokážu představit jako králíčka

axelina
Závislačka 2625 příspěvků 11.02.17 17:02

@Kskaja dik mrknu tam!:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >