Shaním kostým králíka/zajíce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

axelina
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 3 inzeráty 11.02.17 12:49
Shaním kostým králíka/zajíce?

Prosím děvčata nemáte některá kostým králíka nebo zajíce nebo by mi uplně stačil šedivý overal ve velikosti 98-110 uši mám totiž!…pokud máte prosím prosím ráda koupím! muže být i v horším stavu jde nám o jednorázový karneval na ledě za týden :-)

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13010 příspěvků 1 inzerát 11.02.17 12:51

@axelina http://www.lipta-tdp.cz/…-kapuci.html

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 11.02.17 15:42

V Tescu jsem viděla takový chlupatý overaly cca za 100kc ve výprodeji, moc pěkné.. :potlesk: určitě si to dokážu představit jako králíčka

axelina
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 3 inzeráty 11.02.17 17:02

@Kskaja dik mrknu tam!:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >