Dobrý foták pro dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 14.02.17 14:31
dobrý foták pro dítě?

Ahoj, prosím o radu, může mi někdo poradit, zda je to dobrý foták pro dítě 5 leté? https://www.alza.cz/…d4049188.htm?…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 14.02.17 14:35

Ne, a už vůbec ne za ty prachy.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 14.02.17 14:41

@esmeralda44 Není, tohle je stylovka pro „hipstery“. Velmi se to prodraží, na cvakání pětiletého dítěte dost nevhodné. Ale pokud nevíte, co s penězi, tak proč ne. ;)

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 14.02.17 14:51

Dcera dostala od jeziska Kidizoom. Cena podobna, proc ne. Spis bych se bala, ze diteti spadne a bude konec. Ty detsky fotaky jsou pogumovany a vic vydrzi.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32544 příspěvků 14.02.17 15:46

To je strašný. Řekla bych, že se to dítěti bude špatně držet. A u nás se tuzkove baterky vždy strašně rychle vybíjely.
Radši bych vzala nějaký jiný. Kluk dostal v pěti letech nikon - voděodelný a měl by vydržet pád z metrové výšky.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 14.02.17 15:49

@lucenka Ten Nikon mají holky také - voděodolnost i pád potvrzuji, vydrží opakovaně i víc než 1 metr. :lol:

pa.crochet
Nováček 10 příspěvků 3 inzeráty 14.02.17 15:57

My koupili dceři když jí bylo 4,5 také Nikon.. https://www.electroworld.cz/…pix-s33-pink ..akorát starší model a jsme opravdu spokojení.

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 14.02.17 16:21
@esmeralda44 píše:
Ahoj, prosím o radu, může mi někdo poradit, zda je to dobrý foták pro dítě 5 leté? https://www.alza.cz/…d4049188.htm?…

Tyhle dětské upravené věci mě děsí :mrgreen: ne, já jako malá začínala s malým levným kompaktem a pak velmi brzo přešla na velkou analogovou zrcadlovku (ale já se tomu věnovala jako koníček, takže to bylo opodstatněné byť to byla trochu větší investice). Takže bych na tvém místě radši pořídila do začátku nějaký obyčejný kompakt, pokud vám to připadá už dražší, tak zkuste aukro nebo nějaká fora s nadšenci - často se tam prodávají tyhle kousky za mnohem nižší cenu a není na nich vůbec nic špatného. Případně vyřadit váš stávající, dát dceři a sobě pořídit nějaký lepší pro dospěláky.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 14.02.17 16:25
@Nimie píše:
Tyhle dětské upravené věci mě děsí :mrgreen:

Nejlepší je, že tohle právě vůbec pro děti není. :mrgreen: Je to klasický polaroid. Vyloženě pro fajnšmekry. Fotky to kvalitní nedělá, každá fotka stojí hrozně moc,… To jsou možná lepší právě ty dětské. :mrgreen:

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 14.02.17 16:36
@Litta píše:
Nejlepší je, že tohle právě vůbec pro děti není. :mrgreen: Je to klasický polaroid. Vyloženě pro fajnšmekry. Fotky to kvalitní nedělá, každá fotka stojí hrozně moc,… To jsou možná lepší právě ty dětské. :mrgreen:

8o ježiši a proč je to tak růžové? :mrgreen:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 14.02.17 16:38
@Nimie píše:

Asi je trendy být nevkusný a infantilní. :nevim: Je fakt, že se zase nějak vrátila móda jednorožců, třpytek, pastelových barev na vlasy,… :lol:

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 14.02.17 18:19

@pa.crochet děkuji, takže myslíte, že ten je dobrý ten nikon? nedělá špatné fotky, rozmazané? děkuji

A666
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 14.02.17 19:53
@esmeralda44 píše:
Ahoj, prosím o radu, může mi někdo poradit, zda je to dobrý foták pro dítě 5 leté? https://www.alza.cz/…d4049188.htm?…

Polaroid se docela prodraží, je do nich drahý papír a u dítěte je větší šance, že vyfotí ěnco totálně nepovedeného…když už, koupila bych nějaký odolný kompakt…

A666
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 14.02.17 19:55
@Nimie píše:

Protože si to dost často pořizují ženské na svatbu, t ak aby byly sladěné :mrgreen:

pa.crochet
Nováček 10 příspěvků 3 inzeráty 14.02.17 20:55
@esmeralda44 píše:
@pa.crochet děkuji, takže myslíte, že ten je dobrý ten nikon? nedělá špatné fotky, rozmazané? děkuji

Dle mého názoru fotí pěkně (všechny fotky v mém bazaru jsem fotila s ním, tak můžete mrknout), i když samozřejmě, když fotí dcera, tak má spoustu fotek rozmazaných, ale to není foťákem :) Líbí se mi, že je voděodolný a v nastavení si tam dcera může přidat různé rámečky nebo efekty, což ji hrozně baví. My teda máme starší model S32, který už se neprodává, ale ten S33 je téměř totožný. Máme ho víc než rok a nebyl s ním žádný problém.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >