Administrativní/spisový pracovník PČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 07:17
Administrativní/spisový pracovník PČR

Dobrý den, nepracujete, prosím, někdo na této pozici? Přihlásila jsem se a vzali mě.

Jde o práci v programu, kde si zkoušíte práci policisty. Ale ve smlouvě mám toto. Docela mám obavu, zda to zvládnu, nastupuji od listopadu… Do teď jsem byla v klidu.

Zajímá jaká je práce, co je náplní? U nás ve městě je těžké sehnat zaěstnání, tak alespoň toto, po-pa, od 7-15:30 hod. Lepší, než fabrika. Mnohem lepší.

Prosím o anonymitu chodí sem švagrová a stalkuje mě-závist je mrcha, ani nevím proč…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 07:56

Proč by sis měla v nějakém programu zkoušet práci policisty, co je to proboha za blbost?? Administrativní a spisový pracovník zpravidla dělá poštu, datové zprávy, evidenci, někde pomáhá s elektronickým zpracováním spisů, faktury, … prostě úředník. Prosím anonym kvůli práci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 08:31

Promin, ale tyhle „hysteráky“ jsou mi opravdu proti srsti. Prostě to tak je, pčr á program „uchazeč“, kde si zkoušíte práci policisty: samozřejmě nemáte zbraň a uniformu. Něco si o tom zjisti a potom komentuj-děkuji

Práci policisty je možno získat přímou cestou, a nebo pomocí tohoto projektu-kde je to na zkoušku a když se pro to člověk rozhodně jde příjímacím řízením jako uchazeč, který by šel přímo

Přihlásila jsem se a ve smlouvě mám toto.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 08:33

Jinak je možné, že u Vás to není, protože tento projekt pro středočeský kraj, kde chybí nejvíc policistů.

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 29.10.18 08:43

no neřekla bych, že je to práce policistů, ale obyčejná sekretářská práce, akorát u PČR.

oxana1980
Stálice 71 příspěvků 29.10.18 08:45
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 08:45
@Anonymní píše:
Promin, ale tyhle „hysteráky“ jsou mi opravdu proti srsti. Prostě to tak je, pčr á program „uchazeč“, kde si zkoušíte práci policisty: samozřejmě nemáte zbraň a uniformu. Něco si o tom zjisti a potom komentuj-děkuji

Práci policisty je možno získat přímou cestou, a nebo pomocí tohoto projektu-kde je to na zkoušku a když se pro to člověk rozhodně jde příjímacím řízením jako uchazeč, který by šel přímo

Přihlásila jsem se a ve smlouvě mám toto.

Tak si tu smlouvu přečti pořádně. Administrativní a spisový pracovník je jinými slovy sekretářka, ta si práci policisty opravdu nezkouší. Můžeš se samozřejmě rozhodnout jít do uniformy, pak musíš splnit požadavky a je z tebe policajt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 08:50
@Anonymní píše:
Jinak je možné, že u Vás to není, protože tento projekt pro středočeský kraj, kde chybí nejvíc policistů.

Těžký podstav je všude zlato, mnohde takový, že ani služby nepostaví. Kdyby byl projekt který pomůže tak jede po celé ČR, Praha je na tom ještě dobře. Asi jsi to špatně pochopila. Nicméně ta práce není vůbec špatná, určitě jí zkus ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 09:00

To „zlato“ si prosim tě odpust, na holky opravdu nejsem. Děkuji.

A blbce, dělej z někoho jiného, ne nepochopila jsem to špatně, na informační schůzce bylo jasně řečeno, že je to práce policisty na zkoušku, abychom se potom rozhodli, zda chceme do uniformy nebo ne. Budeme měřit rychlost, budeme u výslechu atd. Nebudeme mít uniformu, zbraň. Personalista dával i příklad, že holčina přijela k nehodě a konec: nemohla dál, odchod. + mám podklady, které jsem musela vyplnit. Jasně, napsáno: ........ snižovat vážnost budoucího policisty.

Akorát mě vážně zaráží, zařazení ve smlouvě-nebo takhle je to lékařská dokumentace. Pro smlouvu jdu 1.11.

Jinak pro tvoje info: nejvíc chybí policistů ve středočeském kraji - nejdřív si o tom něco zjisti a pak piš. Proto tenhle projekt pro tento kraj. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 09:11
@Anonymní píše:
To „zlato“ si prosim tě odpust, na holky opravdu nejsem. Děkuji.

A blbce, dělej z někoho jiného, ne nepochopila jsem to špatně, na informační schůzce bylo jasně řečeno, že je to práce policisty na zkoušku, abychom se potom rozhodli, zda chceme do uniformy nebo ne. Budeme měřit rychlost, budeme u výslechu atd. Nebudeme mít uniformu, zbraň. Personalista dával i příklad, že holčina přijela k nehodě a konec: nemohla dál, odchod. + mám podklady, které jsem musela vyplnit. Jasně, napsáno: ........ snižovat vážnost budoucího policisty.

Akorát mě vážně zaráží, zařazení ve smlouvě-nebo takhle je to lékařská dokumentace. Pro smlouvu jdu 1.11.

Jinak pro tvoje info: nejvíc chybí policistů ve středočeském kraji - nejdřív si o tom něco zjisti a pak piš. Proto tenhle projekt pro tento kraj. :mavam:

A když se nerozhodnete tak vás budou platit za co když budeš mít smlouvu? Můžeš mi prosím jenom říct, který zákon zná pojem „budoucí policista?“ Když lidé mají dbát vaší vážnosti? Je to nesmysl, ale když na tom trváš tak ti přeju ať se ti u výslechu líbí :lol:

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 29.10.18 09:14

třeba už policajti pochopili, že ušetří prachy za výcvik, když jim každý po 2 měsících, za ty směšný peníze uteče :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 09:15

Projekt je na 6 měsíců na smlouvu. Během té doby máž možnost si práci zkusit, na konci se rozhodnout nebo i během těch 6 měsíců. Ano, jdu do toho, ne nejdu do toho. Navíc píší na tebe psycho posudek, jezdís do Sadské na fyzické přezkoušení. Pokud do toho clovek pujde, proběhne přijímací řízení jako při přímém náboru.

P.s: tobě asi nedochází, že se nebudu prezentovat jako policista - potom nemá smysl se o tom bavit.

A u výsledu, který pro tebe - nechápající - nebudu já vyslýchat, ale na místě druhého policisty zapisovat. Nejdřív si zavolej na ředitelství středočeského kraje a poptej se, ať ze sebe tady zbytečně neděláš kačenu. Zatím se ti to skvěle daří. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 09:16

Doufám jenom, že celou dobu nemluvíš o workshopu „Policistou na zkoušku“, jakože jeden den si někde na louce zkusíš jaký to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 09:16

Další, kdo nechápe, že bez řádného přijímacího řízení se do uniformy člověk nedostane. Toto je jen na zkoušku, si práci zkusit a pak se rozhodnout. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 09:17

Zavolej si na ředitelství středočeskéh kraje a zeptej se na projekt uchazeč. Tam ti vše poví, ať ze sebe tady dál neděláš kr*vu, s prominutím

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >