Adršpach s 2,5 letým dítětem

50
28.5.16 14:05

Adršpach s 2,5 letým dítětem

Ahojte, máme jet do adršpachu byli jste tam někdo s chodícímm dítětěm má 2,5 roki? jake tam jsou cesty jestli se to dá zvládnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

896
28.5.16 14:08

Ahoj, záleží na tom jaký chcete jít okruh. Okolo jezírka je to celkem fain, tam se dá jet i s kočárem. Velký okruh je horší a radši bych vzala krosnu, terén je občas náročný i pro dospělého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
28.5.16 14:11

No spís aby mě tam někdo nazahučel…i kdyby ho měl manžel na zadech tak aby nemohli spadnout. moc si to nedokážu představit. A v tom malém okruhu uvidime i ty vodopády nebo to je v tom velkém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
28.5.16 14:12

Jako na ty vrcholy lezt nepotrebuju…ten výhled si dopřejeme až bude malý větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
28.5.16 14:14

Byli jsme s klukama, když měli čerstvé 3 roky. Ušli to v pohodě. Ale na konci toho už měli plné brýle… Bohužel už nevím, který okruh jsme šli, je to už 8 let zpátky. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4922
28.5.16 14:21

Byla jsem tam loni a sama jsem měla co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
28.5.16 14:31

Kolem jezírka je to pěkná procházka, hezká příroda. Vodopád je na velkém okruhu. S 2,5 letým dítětem bych šla jen kolem toho jezírka a možná kousek velkého okruhu a pak zpátky. Uvidítě na co se budete cítit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
28.5.16 14:37

Ahoj, když jsme tam byli bylo synovy přesně 2,5 a já s břichem. Šli jsme tam i s odrážedlem. To tedy většinou nakonec nesl tatínek na zádech. Někdy i syna. Šli jsme velký okruh, tatka se trochu nadřel, ale zvládli jsme to a užili jsme si to všichni. Dají se dělat přestávky na svačinky atd. Nikam jsme nepospíchali. Takže v tom nevidím problém, jen to odrážedlo by jsme už zpětně nebrali. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
28.5.16 14:46

Ok..duležíté že se mužeme otočit a jít zpatky…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
28.5.16 14:49

Super..dekuji..ja tetka četla že se dá dojít k malému vodopádu potom k nakýmu tomu jezírku a poté se vrací zpátky a vystupuje se na skály..což bych se třeba otočila a šla zpatky to tam zjistím dekuji.to snad pujde..no taky jsem přemyslela o odrážedle…spíš mě šlo o to jestli se tam nejde někde po hrozným okraji aby nespadl dolu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
28.5.16 14:53

Byli jsme tam minuli týden s dvouletou a dala skoro celou trasu. Část jsme tedy nosili, jelikož ty schody by šla asi ještě dnes :mrgreen: ale určitě se to dá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
28.5.16 14:57

Na malou trasu si odrážedlo klidně vemte. My tenkrát přemýšleli nad kočárem, kdyby to nemohl ujít, ale tím se dá jít jen tu krátkou trasu a jsem ráda že jsme šli tu dlouhou. Když už jsme tam byli, byla bych zklamaná, že jsme šli jen krátkou ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
28.5.16 15:25

Super..nebezpečny to teda nejak není hrozně…super děkuji takze uz se tesime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39214
28.5.16 16:19
@MichaelaaF píše:
Ahojte, máme jet do adršpachu byli jste tam někdo s chodícímm dítětěm má 2,5 roki? jake tam jsou cesty jestli se to dá zvládnout?
Šli jsme v únoru s 2+4+7. Super to bylo :mrgreen: Nejmenší v krosně. Schody pokryté ledem, nádhera :mrgreen: Ale jo, bylo to fajn, v létě bych šla s nima bez váhání zas, v zimě už jedině s mačkama :jazyk: Viset jednou rukou na zábradlí a druhou chytat dítě není moje oblíbená kratochvíle.
P. S. Bromovské stěny byly horší :twisted:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
28.5.16 17:10

Byla jsem pred tydnem ve 35 tydnu tehotenstvi a pohodicka, jen pak kousek pujdete schodama nahoru tak to ho drzet, aby nepropadl. Jinak to neni nic, co by nezvladl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama