S miminkem letadlem 2016

891
23.5.16 14:09

s miminkem letadlem 2016

Prosím o vaše čerstvé zkušenosti :) chystáme se s 9 měsíčním miminkem na Krétu a nemůžu sehnat dostatečné informace jak to probíhá při odbavování a během letu, dovolí mi na palubu teplou vodu v termosce nebo mi ji tam budou moci ohřát? cesta celkem se všemi transfery a než nás ubytují bude trvat počítám tak 10 hodin, na tu dobu nemohu přece nechat UM v lahvičce. a jak s kočárkem, budeme potřebovat normální sportovní, ne golfky, dovolí mi ho také až k letadlu? zatím právě čajíky a příkrmy moc nechce, tak nevím co bychom bez mléka dělali :nevim: moc děkuji za vaše příspěvky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8115
23.5.16 14:23

@JaneCase : s kočárkem můžeš až k letadlu, vodu na um můžeš mít v termosce, můžou po tobě chtít vodu ochutnat. Jestli můžou ohřát vodu v letadle, to nevím :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
23.5.16 14:27

Vodu muzes mit v detske lahvi nebo v termosce, oboji proslo bez problemu mnohokrat. ja nekolikrat vezla zasoby pro dve deti pod 2 roky, bylo toho fakt hodne a nikdo nic nenamital. akorat pokud to neni puvodni obal (treba presnidavka), tak te muzou pozadat, abys se napila (ale po me to nikdy nikdo nechtel a letame casto) a vezmou to bokem na specialni skener, takze dobre zavrit a mit nachystane zvlast.
kazdopadne na palube ti na pozadani donesou horkou vodu, pokud budes potrebovat.
kocarek pokud je plne slozitelny, tak muzes mit az ke vstupu do letadla. my letali i se sourozeneckym phil&teds a to je tank. akorat bud pripravena, ze na nekterych letistich ti kocar nevydaji u vystupu z letadla, ale az na pase s kuframa nebo na prepazce nadmernych zavazadel - zeptej se pri vystupu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
23.5.16 14:30

Jidlo a piti pro dite si na palubu muzes vzit v mnozstvi, ktery je pro to dite potreba. Na rentgenech muzou chtit abys to ochutnala, tak mej nejakej kelimek abys nepila z kojenecky vody. Kdyby byli tupci, trvej na tom, ze je to pro dite!.Na palube ti vodu ohrejou, ale tak ze daj lahvicku do horky vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
23.5.16 14:30

Vezla jsem vždy dost jídla a pití a v pohodě. Mlíko mi ohřáli v letadle. Malá pila taková ta mlíčka s kaší v krabičce. Kočár vezmeš až k letadlu, tam ho složíš a oni ho hodí do nákladového prostoru. Upozorňuju, že opravdu hodí, takže ten kočár po pár cestách letadlem byl naprosto rozvrzaný. Ale s tím se počítalo. Nám vždy kočár vytahli zase při vystupování ke schodům letadla. Užijte si dovolenou ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
23.5.16 15:33

@luca241 děkuji, to je dobrý nápad, nevěděla jsem že něco takového existuje, zkusím jestli mu ty mlíčka budou chutnat, s tím v prášku mi to přijde krkolomné, bála bych se že tu vodu nějak kontaminují a dopředu se udělat nedá.
@Ali-Ali právě že ten kočárek není úplně nejmenší, podvozek jde složit, ale ta korba jen částečně a musí se to obojí přepravovat zvlášť, tak se bojim aby nás s tím nevyhodili a já nemusela malýho celou dobu po letišti nosit v náručí (letí se v noci)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24406
23.5.16 15:43

Kočárek ti musí projet tím velký scannerem na pásu, je jedno, jestli rozloženy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2233
23.5.16 15:59

Ja brala normalne velky kocar, detem bylo sest tydnu, kdyz letely poprve, takze normalni neslozitelnou korbu. Bez problemu. Akorat nekde daji kocark pri vystupu hned ke schudkum a pak jsou nekolikery dlouhe schody, coz pro mne jako samocestovatelku byl problem, vzdy se ale nejaky ochotny pan naskytl. Na Krete stejne schody nejsou.

S UM neporadim, moje deti to nepily, ale vim, ze letusky vodu ohrivaji. Nevim teda, jak na charter letu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
23.5.16 16:27

@JaneCase
pokud chces mit jistotu, tak se zeptej na aerolinkach primo (kazde maji podminky napsane trochu jinak). ale jak rikam, nas kocar byl maly tank a na dva kusy a vzal nas s tim i nizkorozpoctovy Ryanair.
akorat u prepazky check-in upozorni, ze kocar bude na dva kusy, at „olepi“ tim ticketem s carkovym kodem oba kusy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
23.5.16 16:30
@pikola píše:
Kočárek ti musí projet tím velký scannerem na pásu, je jedno, jestli rozloženy.

nam na jednom letisti do skenneru nevesel. chytry pan securitak nas donutil odmontovat kolecka - bezva zabava, kdyz u toho drzis dve deti, jedno se snazi zdrhnout a druhe ma hysterak z cizich lidi- a ani bez tech kolecek to tam nenarval a stejne nas pustili :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama