Dcera 4 roky - afty a teplota

2862
3.12.19 21:12

Afty a telota?

Hezký večer, dcera 4 roky má od neděle teplotu, včera se ji v puse objevil aft, dneska už má asi.4. Myslela jsem na nemoc ruka, noha, ústa, ale vyrazku na chodidlech ani dlaních nemá. Může se vyrazka ještě objevit nebo to bude něco jiného? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2768
3.12.19 21:18

Dcera to mela v roce a pul. Jen afty a horecka. A pak z toho zanet v krku a zanet dasni. Mela atb. Nejhorsi bylo ze nejedla, nechtela nic do pusy. Afty se rozjizdely rychle. Nas zachranilo UM. Nebyla dehydrovana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2853
3.12.19 21:19

Aftozni stomatitida. Pevny nervy. Je to silena nemoc. Maz fialkou. To dceri zabralo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2768
3.12.19 21:21
@elinka90 píše:
Aftozni stomatitida. Pevny nervy. Je to silena nemoc. Maz fialkou. To dceri zabralo.

Ano to je ono. Taky fialkou. My ale dostalii atb. Onauz horeckovala ctyri dny, jeli jsme na pohotovost tehdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2862
3.12.19 21:22
@elinka90 píše:

Dá se koupit v lékárně? Nebo je na předpis? Mám doma jen nějaký gel na afty, tak mažeme tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 21:28

Může to být ruka noha ústa. Ta vyrážka se na rukou a nohou objevit ani nemusí. Dejte něco na bolest a horečku a mažte mastičkou na afty. Jestli máte jiné děti, tak je držte dál, je to dost nakažlivý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2862
3.12.19 21:30

@Pruhovaný_mýval asi zítra zajdeme k doktorce, pokud se vyrazka na nohou a rukou neobjeví, aťať mám jistotu co to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
3.12.19 21:56
@Katuskka píše:
@Pruhovaný_mýval asi zítra zajdeme k doktorce, pokud se vyrazka na nohou a rukou neobjeví, aťať mám jistotu co to je

Může to být taky herpetická stomatitida, nemá
nebo neměl někdo v rodině opar? Každopádně k doktorce bych ráno volala, kdy ideálně přijít, ať nenakazíte plnou čekárnu dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2862
3.12.19 22:07
@Beata.xy píše:
Může to být taky herpetická stomatitida, nemá
nebo neměl někdo v rodině opar? Každopádně k doktorce bych ráno volala, kdy ideálně přijít, ať nenakazíte plnou čekárnu dětí.

Nene, opar nikdo nemá ani neměl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama