Reklama

Agnucaston použití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Glumka
Kecalka 332 příspěvků 31.01.18 20:01
Agnucaston použití

Máte někdo zkušenosti s Agnucastonem? Já ho brala před rokem a docela mi pomoc, až teď se zase menzes začala zhoršovat, a tak mi ho zase doktorka napsala. Jenže už mi neřekla, kdy se bere a já si ani za boha nemůžu vzpomenout, zda se bere hnedka nebo třeba první den menzes či jak. Nepamatujete si někdo jak to je?

Reklama

Reakce:

stonožka12
Kecalka 488 příspěvků 7 inzerátů 31.01.18 20:12

Může se brát hned, není potřeba čekat na první den menses.

Glumka
Kecalka 332 příspěvků 31.01.18 20:13

@stonožka12 jo? Díky já si nebyla jistá. Jen si pamatuji, že by se měl brát ve stejný čas:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >