Reklama

Agresivní vlčák - Praha Řepy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tronelka
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 15.12.16 20:09
Agresivní vlčák Praha Řepy

Dobrý večer, prosím o pomoc Vás, co jste z Řep. Dneska zaútočil na našeho psa (malé plemeno) agresivní vlčák. My psa na vodítku, vlčák samozřejmě bez vodítka a bez košíku. Majitelka sice na psa křičela, ale ten absolutně nereagoval. Po útoku neprojevila žadnou lítost, ani se neomluvila, zato se nechala slyšet, že je chyba chodit přes park, když je tam ona s velkým psem. My letěli na veterinu, nebyl čas se s ní dohadovat. Náš pes má prokouslou tlamu a podlitiny na pacině. Zítra s ním musíme na kontrolu a určitě to nebude posledni návštěva na veterině. Jsem neskutečne naštvaná, pes v šoku a bolestech a peníze jen lítaj. Vše kvůli nezodpovědnosti ženský, která nezvládá svýho psa a ještě má tu drzost tvářit se, že je vše v pořádku. Chtěla jsem poprosit, pokud ji někdo znáte o kontakt, na ni, nebo nějaké info. Samozřejmě do SZ. Je to starší silnější paní se šedivými vlasy, vlčák se jmenuje Max.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 20:13

Bydlím kousek jinde, tak přímo asi nepomůžu. Ale aspoň držím palce, ať se paní podaří dohledat a dovést k zodpovědnosti. Tohle chování je děsné a nepochopím to. Kdyby aspoň mlčela a dělala „jakože nic“, ale ještě si otvírat ústa, jak kdyby to byla vaše chyba…? No děs. Ať je pejskovi brzo lépe.

LadyJahoda
Kecalka 262 příspěvků 15.12.16 20:20

Chudáček. Hlavně ať se z toho pejsek dostane. Držím palce ať tu nezodpovednou ženskou najdete!!

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 15.12.16 20:22

Tak to je masakr.. Si vem, že takhle jednou může vystartovat po nějakým děcku.. No snad se ti povede ‚paní‘ dopátrat a madam dostane, co si zaslouží..

tronelka
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 15.12.16 20:25

@Icestar @LadyJahoda @Lekninka91 Děkuju za podporu. No to jsem si říkala taky, ještě, že u toho nebyl syn. Měl by minimálně šok, že mu mazlíka cupuje velkej pes.

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 15.12.16 20:27

@tronelka Dávala jsi to i na FB? Tam bys mohla mít větší úspěšnost :think:

sloninka
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 15.12.16 20:38

Tak přesně z tohohle mám strach. Máme menšího jezevčíka, 6 kg. Vždy na vodítku, vzorně sbírám exkrementy. Každou chvíli se stane, že se odněkud vynoří velký pes a majitel dlouho nikde. Pes doráží na našeho, ten si nenechá nic líbit, chtěl by se prát (proto taky chodí na vodítku). Já držím vodítko a zoufale se rozhlížím, kde je majitel. Ten se vynoří za dost dlouhou dobu pomalým tempem, případně telefonuje a psa si nevšímá. Na moje upozornění, aby si psa zavolal otráveně pronese něco ve stylu Punťo ke mně a Punťa jeví všechny možné zájmy, jenom se poslechnout. A o tom, že samozřejmě nemá přehled, kde pes dělá obří hromádky, tudíž je nesbírá, se ani moc nerozepisuji.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 15.12.16 20:47

Nahlásila bych jí na policii.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 15.12.16 20:59

Dej to na fb a s kamaradi z okoli to nasdilej, babu bych nahlasila na policii, urcite v parku nebyla naposledy, vzala bych si mobil se zapnutym videem do ruky a sla za ni, domluvila bych se s ni at vam da financni nahradu- aby bylo slyset ze se priznava k cinu a ze to byla opravdu ona.. (nevim jestli bude stacit jen ukazat prstem a rict ze to byla ona bez dukazu)

Any83
Kelišová 6235 příspěvků 15.12.16 20:59

Mám taky vlčáka, ale na volno ho bez koše teda nepouštím. Ostatně tak to říká i vyhláška. Paní by měla zaplatit účet za veterinu, váš ztracený čas a ještě pokutu za nedodržování předpisů.

Any83
Kelišová 6235 příspěvků 15.12.16 21:01

@AndelaCerna nesmíš nikoho nahrávat. PČR to nesmí použít jako důkaz a baba by mohla podat trestní oznámení.

tronelka
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 15.12.16 21:17

@Lekninka91 Dobrý nápad, dík za tip.
@sloninka Jo, to je bohužel u nás jak přes kopírak. Já bych si v životě nedovolila, aby náš pes byť jen obtěžoval někoho cizího. A kdyby už se stalo, budu se v předklonu omlouvat. Kdyby to tak měli všichni pejskaři, nemusela by se stávat taková a ještě horší neštěstí.
@Enmamma To mám v plánu, pokud jí najdem a nebude se chtít podílet na financování léčby. Ale upřímně myslím, že mě s tím pošlou do háje.

justy82
Kecalka 170 příspěvků 15.12.16 21:44

Ahoj zkus na fb, je tam primo skupinka repyI, repy II. Urcite ji nekdo z nich bude znat, uz tam je hodne lidi.

jenny.fields
Generální žvanilka 24587 příspěvků 15.12.16 21:58

Priste sebou paralyzer. :(

tronelka
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 15.12.16 22:16
@jenny.fields píše:
Priste sebou paralyzer. :(

Asi se budu muset necim vybavit a chudak pes bude trpet, ze ma panicka krafku. Nejradsi bych to pouzila na ty laxni panicky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama