ahoj

9
17.2.05 14:03

ahoj

ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2304
17.2.05 14:10

Ninalo,
omylem jsi ťukla na nové téma. Zkus to ještě jednou, ale řukni na odpověď. Mně se to stalo taky, jen jsem měla štěstí, že jsem udělala nějakou chybku, tak mě to upozornilo.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
17.2.05 14:25

Ahojky,
no je mi lito co se ti stalo a ani si to nedovedu predstavit jsem ted v 30t a nic podobneho jsem nezazila doufam ze nezaziju (tukam na vsechny dreva co tu jsou)
Ale myslim ze priroda je mocna takze pokud nebylo neco v poradku a priroda to uz neumela opravit proste vyresila takhle:-((. a stejne tak je to myslim s tvym dalsi otehotnenim chce na to prestat myslet a hlavne se uvolnit. Ja vim lehko se rika hur dela ale myslim ze v tomhle pripade je psychika daloko castestejsi pricinou neuspech nez nejake nachlazeni zanenet nebo tak. Nejlepsi by bylo vyrazit nekam na dovolenou s partu nejakych pryma lidi a hezky se s nima bavit a uzivat a pak se hezky tulit s manzilkem krasne uvolnene a uvdidis ze se toho sveho svistika dockas a urcite brzy za chvilku je tady jaro to je na mnozeni jako delane .Ale pozor na studene meze:-)).
Mej se krasne a urcite budu drzet palecky aby jsi za chvili mela kopaci pupek jako ted ja. Hanka
Nesmis se moc trapit urcite to moooc boli ale musis tesit na too ze priste se to urcite povede mej se Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
17.2.05 14:27

To jsem blazen ja odpovidala na uplne neco jineho :-) Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu