Jak napomoci otěhotnění?

922
16.2.05 08:59

Jak napomoci otěhotnění?

Ahoj všem,
začátkem března se chceme začít snažit o mimi. Chci se Vás zeptat, zda nemáte nějaké „fígly“, jak otěhotnění napomoci. Myslím, že jsem se na to dobře připravila, jím už 4 měsíce vitamíny, piju ozdravné čaje…Ale třeba máte z vlastní zkušenosti nějakou dobrou radu osvědčenou přímo při snaženíčku :)
Je mi blbí se na tohle ptát,ale moc mě to zajímá, jak dlouho se doporučuje, aby jste si nechaly partnerovo semeno v sobě :roll: ?
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

953
16.2.05 10:30

Ahojky Berčo,
nám se to povedlo za 5 měsíců od vysazení antikoncepce a nic zvláštního jsme nepodnikali. Jenom jsem jedla vitamíny Baby plan. Hlavně to nechce se na to hned od začátku moc upínat, čím seš nervóznější, tím to jde hůř. Takže bych tomu určitě nejdřív nechala volný průběh.
Jinak se doporučuje zůstat nejmíň tak půl hodiny po styku ležet. Někdo i říká, že je dobré udělat svíčku, dát nohy za hlavu apod., ale to jsem nějak nepratikovala. Ale je fakt, že někdo tomu docela věří.
Takže přeju hodně štěstí a brzo //.
Peťulda a Míša 21tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.05 13:14

Ahojky, já můžu jenom doporučit svíčku! :)
Prostě a jednoduše po aktu udělat svíčku a být v této poloze asi 2 mimuty. Vše se potom pěkně rychle dostane tam kam má.:) Dělala jsem to 2 x a pokaždé to vyšlo na 100% :))). Přeji hodně úspěchů.
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
922
16.2.05 13:22

Díky moc za rady holčinky, určitě vyzkouším :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.05 13:28

Ahoj!
Mam v souvislosti s timto tematem takovou choulostivou otazecku :oops: Uz delsi dobu se s manzelem snazime o miminko, ale ja proste jeho spermijky v sobe neudrzim, okamzite to ze me vytece i kdyz lezim v klidu. Omouvam se za tak primy dotaz, ale snad je to jesne a srozumitelne :) Je to normalni nebo je mozne, ze neco brani tomu, aby pronikly dal??
Moc dekuju za odpoved, Simona

• Nahlásit
  • Citovat
922
16.2.05 13:45

Simčo,
je to naprosto normální. Možná by bylo dobré zkusit tu svíčku, jak tady i mě holky doporučují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
16.2.05 14:00

Ahoj Barčo a ostatní,

já jsem otěhotněla až po 8 měsících. Zkoušela jsem ležet na zádech, podládat zadeček, svíčku, ležet na bříšku a nic nepomohlo. Potom jsem se jednou odhodlala využít „prstíčkovou metodu“, abych spermijkám pomohla a ejhle byla jsem těhotná.

Koukni na:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
16.2.05 15:15

Ahoj Berco,

ono je to asi více o psychice než technikách. Já jsem u prvního těhotnění praktikovala „podložený zadek“ cca 15 minut po styku - a zabralo to hned první měsíc. Podruhé jsem žádné speciální techniky nepraktikovala - a taky jsem otěhotněla hned. Je dobré mít představu, kdy máš ovulaci a pak se tulit :oops: … ostatní neřeš a buď v klidu. A když to nevyjde hned, hlavně žádnou paniku.
Držím palce, ať brzy najdeš vysněné // :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
16.2.05 19:04

zdravím

Musím říct, že tohdle je skutečně velice ožehavé téma a radit to či ono(na každého zkrátka nezabere všechno) takže nejdůležitější je nelpět na tom, že teď hned musím být těhotná a prostě do toho jít s tím, že buď se povede nebo to půjde příště:-) Ale určitě je dobré užívat vitamínky nejvíc jich je v Materně + k tomu užívat Acidum folicum(kyselinu listovou)- uvidíte ,že to všechno bude OK. Všechno je o psychice, takže žadné snažení a krkolomné pozice, ale prostě si naplno užívejte a uvidíte, že to půjde!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.:Pokud byste chtěly tak je možná před plánovaných otěhotněním dobré zkusit očistnou kůru celého těla(čajíčkovou)-poradí vám ve speciálkách:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
16.2.05 21:18

Ahoj, já už tohle mám zasebou a jsem tomu ráda.Mám dva krásné a zdravé chlapečky a doufám, že to tak zůstane i nadále.Mám dvě kamarádky,které mají zakloněnou dělohu (aniž by je na to lékař upozornil) a ty otěhotněly jen při poloze zezadu. Já mám dělohu v normální poloze a obě děti byly počaty taktéž. Tak všem snažilkám držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.2.05 06:45

Já taky užívám vitamíny,tento měsíc jsem začala,protože se nám neděří ani při Clostilu a OVU mívám kolem 16.DC. ale je pravda, že důležitá je i psychika,o tom bych mohla vyprávět :D Jenomže já se snažím už tak dlouho a pořád nic, tak jak na to nemám myslet?? :?:
Tento měsíc ode mě „vyfasovat“ přítel vitamín plodnosti - vitamín E :) snad to pomůže, já baštím taky vitamíny pro ženy, nějakou tu listovku a nevím co ještě, je to takový komplex vitamínů.
co byste ještě poradily? Třeba ten selen + zinek?? Máme oba dost vyčerpávající práci + stresy, což taky myslím neprospívá, ale přece nepůjdu na pracák..to by byla blbost, jsem ráda, že mám práci.

Mějte se a pilně pracujte (na mimískovi :D samozřejmě)

dnes nepřihlášená DARIA

• Nahlásit
  • Citovat
78
17.2.05 08:59

Čau holky :D
Já jsem otěhotněla do 4.měsíců,ani jsem o tom nevěděla.Vy:,–(ila jsem antikoncepci.Měla hrozně nepravidelný cyklus,MS jsem měla tak jednou za měsíc až měsíc a půl,byly to hrozné výkyvy.Doktorka mě řekla,že několik měsíců bude trvat,než se mé hormony dostanou do potřebné hladiny pro otěhotnění.Tak jsem si řekla: až to bude,tak to bude.Samozřejmě,že jsem si dělala test a vždycky jsem s ním zlostně švihla do koše,když tam byla jen jedna „čárka“.A tak automaticky jsem chtěla další z nich vyhodit,letmo jsem ho projela očima.Byl to takový šok!Byly tam dvě sytě fialové „čárky“.Nemohla jsem tomu uvěřit,vždyť doktorka říkala,že s tím nemám v nejbližší době počítat!Nakonec vyšlo najevo,že v době,když mi to říkala,jsem byla už několik dní těhotná.Tak to bylo pro mě a pro manžela to nejkrásnější překvapení.Teď máme krásného a zdravého chlapečka.Jo a abych nezapomněla!Já jsem si vždycky po styku opírala nohy o zeď nebo sedačku.Né proto,že bych za tím něco viděla,ale protože se mi tak příjemně relaxovalo.A myslím si,že mi to k docela rychlému otěhotnění jenom pomohlo.
Všem Vám držím palečky,ať se to co nejdřív povede,protože přivést dítě na svět je ten nejkrásnější pocit,který zažijete.
Ketty+Honzík 8.měsíců :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.2.05 18:03

Jsem taky snažilka od loňska. OVU už jsem tak nějak určila, vitamíny do mě i manži sypu. Tento cyklus jsem sledoval hlen a nejsem z toho moc moudrá, hlavě jsem nenašla ten bílkový anebo přehlédla vodový (OVU prokazatelně podle všeho ostatního proběhla). Tak teď přemýšlím, jak ten hlen zlepšit. Na „rodině“ jsem v diskusi něco málo našla - prý kapky proti kašli, ale zatím sbírám odvahu. Neznáte někdo nějaký fígl na zkvalitnění hlenu,ab spermíci dýl přežili?? :lol:
Cami

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.2.05 10:45

Cami,
zkus Sarapis. Já jsem po něm měla ten nejplodnější hlen, jaký jsem kdy u sebe vypozorovala. A nejsem první, kdo toto může potvrdit, takže ho zkus. Stojí to asi 430,– nebo tak nějak.
Marketa182

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.2.05 21:39

Zdravim,s manželem se snažíme už 7měsícu a stále bez úspěchu.každý nám radí at na to nemyslíme.Copak to jde?Ale díky za Vaše poznatky.Budeme zkoušet dál.Mějte se krásně.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama