Příkrmy a špatný spánek

563
7.2.05 09:30

Příkrmy a špatný spánek

Ahoj holky,

v pátek jsme začali s příkrmy /mrkev k obědu/ a od té doby Andy v noci mizerně spí. Budí se snad každou půl hodinu a uklidní se jedině při kojení. Dřív tedy nespal taky nijak výborně, ale obvykle se budil po dvou hodinách. Myslíte, že to může být po té mrkvi? Jestli ho třeba nebolí bříško. Teoreticky to můžou být i zuby, zatím žádné nemá :D .

Ulrika a Andrýsek (6,5 měsíce)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2480
7.2.05 09:58

Ahoj Ulriko!
Zkus třeba jeden nebo dva dny příkrm vynechat a uvidíš, jaká bude noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
7.2.05 13:14

Ahoj Ulriko,
možná ti nespí ze stejného důvodu jako kdysi nám. Když jsem začala na 6m s příkrmy (mrkví), podařilo se mi dokonale zašpuntovat malé zadeček. No, vařená mrkev staví :( když se po 5 dnech nevykakala, zašla jsem raději za dr. Doporučila mi lžičku heřmánkového čaje po jídle (i když ho treperenda moc nechtěla) a změnit stravu - zkusila jsem tedy přidat bramburku a za 2 dny to obměnila brokolicí. Za 14 dní už baštila o 106 a vydrželo ji to dodneška

Držím palce

Markmark + treperenda 10m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.2.05 13:25

Ahoj Markmark,

myslím, že zašpuntováním to u nás nebude, protože plína bývá plná jako obvykle :D . Možná, že ho to v tom bříšku ale tlačí. Ale asi taky radši přidám bramboru.

Zizalko - dneska jsem do malého nenacpala ani lžičku mrkve, takže se uvidí, co bude. Poprvé jsem mu zkusila dát doma uvařenou mrkev a tvrdě ji bojkotoval. Předtím dostal od Hami a tu baštil celkem ochotně.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
550
7.2.05 18:02

Ahoj Ulriko,

bojkotovani domaci mrkve take znam :P Zkus mu dat Hami a do ni propasuj treba jen lzicku domaci, dalsi den dve a tak. Uvidis, ze si casem zvykne. Me holky ze zacatku predvadely jak se tim davej :roll: A ted jsme nemely kupovanej prikrm ani nepamatuju :P
Monca a moncicaci 8m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama