Jsou tříkolky stabilní?

2
17.2.05 10:31

Jsou tříkolky stabilní?

Ahojte všichni, chtěla bych se zeptat na stabilitu kočárků - tříkolek. Kdo s nimi máte zkušenosti - zdají se vám dostatečně stabilní? Mám vyhlídnutý Hartan Skater XL. A ještě by mě zajímala jedna věc. Sjezd do kočárkárny máme takový ten klasický - dva pruhy. Dá se po tom sjet a vyjet s tříkolkou? Díky moc za zkušenosti. Nathina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1
17.2.05 11:02

Tříkolky

Ahoj,
já jsem si po dlouhém vybírání koupila trojkolku teutonia spirit X3, která je stabilní, má velké sportovní lůžko a je super. Hartan mě nenadchl.
Zkus se podívat na stránky teutonia.de.
Vyjet se s ní dá, musíš nadzvednout přední kolo a jet po zadních, je to jen zvyk. :wink:
Ahoj Evelína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
17.2.05 11:22

Ahoj Nathino,
my jsme take dost resili, aby byl kocarek stabilni (kvuli 50kg psovi), ale aby to byl pritom sportak, protoze potrebujeme jezdit hodne „terenem“ a z kopce do kopce. Nakonec jsme dali na radu prodavacky a koupili ctyrkolku Hoco Taifun s nafukovacimi kolecky. A musim rict, ze si tu volbu moc pochvaluju. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.2.05 12:03

Ahoj,
taky máme tříkolku a jediné z čeho jsem měla opravdu strach bylo to, že jsme se těsně před narozením holčičiky přestěhovali do domu, kde je kočárkárna ve sklepě, klasický dvoupruhový sjezd. Sjíždění je úplně v pohodě, a nahoru musíme jezdit na couvačku (vždycky samozřejmě s nadzvednutým předním kolem), stejně tak všude ve městě, takže se kolikrát u nájezdů točím jak čamrda. Jinak si ale tříkolku nemůžu vynachválit, i co do stability a hlavně nájezdy na chodníky z kteréhokoliv úhlu. Jediné co mě mrzí je to, že nemáme natáčecí přední kolečko. Když srovnávám starou čtyřkolku a tenhle náš nový, pak jsem opradu daleko spokojenější, přestože jsme si vybrali malý a těsný kočárek Trend Expert.
Radina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama