Ahojky maminky Vsetín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HaniceR
Povídálka 23 příspěvků 05.02.17 22:02
Ahojki maminky Vsetin

Ahojki, jsou tu maminky ze Vsetína na nějaké psaní, procházky či kaficko a pokecik :P : mám dvouměsíční holčičku Julinku a jsme pořád samy,,táta je věčně v práci :oops: :mrgreen: budem se těšit :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mrs. S
Kelišová 5034 příspěvků 06.02.17 01:23

Ahojky, jsem taky z VS a mám půl roční Julii. :mavam:

HaniceR
Povídálka 23 příspěvků 06.02.17 09:01

Jee to máte krásné jméno :lol: :P a kde bydlíte? My jsme z Rokytnice ;)

monit-ka
Povídálka 15 příspěvků 07.02.17 13:14

Ahojky taky jsem ze Vsetína a mám holčičku skoro 5.měsíců :)

HaniceR
Povídálka 23 příspěvků 07.02.17 14:29

Tak tě taky zdravím konečně se opět někdo přidal uz jsem ani nedoufala :lol: a vy jste z kama :P :mrgreen:

monit-ka
Povídálka 15 příspěvků 07.02.17 14:34

Dlouhá doba od posledního příspěvku ale i tak jsem zkusila štěstí =)Ze Sychrova a vy?

HaniceR
Povídálka 23 příspěvků 07.02.17 16:24

My jsme z Rokytnice te staré az v zadu :) bydlíme tu asi rok jak jsem chodila do práce (Vizovice ) tak to bylo dobré ale teď jsem pořád doma s malou a nikoho tu neznám a uz mi to celkem vadí ze jsme furt sami :think: :D a váš zázrak se jak jmenuje. První máte? 8)

monit-ka
Povídálka 15 příspěvků 07.02.17 17:30

Taky jsme se s malou Terezkou pořad samy tatka pořád v práci tak se nudíme doma, když jsou ted ty zimy tak moc ani ven nechodíme, doufám že to už brzo poleví :( jojo máme první a vy? a jak se jmenuje vaše?

HaniceR
Povídálka 23 příspěvků 07.02.17 19:58

No jo tak chlapi musí maknout když mají doma dvě holky :kytka: je to hnus uz to vypadalo pekne a zas to začalo. Už to řešíme kočárkem v místnosti a otevřené okno aby spinkala :lol: :dance: máme Julinku a taky první. Kolik vám je, mě 22. 8)

monit-ka
Povídálka 15 příspěvků 07.02.17 20:04

Taky to tak řeším já mám rezervní kočárek na balkoně a malá si tam hoví denně =) venku spí totiž nejlíp :) mně je 26

HaniceR
Povídálka 23 příspěvků 08.02.17 11:34

Jojo nějak si s těma detičkama poradit musíme :lol: A co dělá váš taťka ze je pořád v práci? :P

monit-ka
Povídálka 15 příspěvků 08.02.17 13:01

Dělá ve zdravotnictví a co váš? :) a odkud jste když jste v Rokytnici teprve rok?

HaniceR
Povídálka 23 příspěvků 08.02.17 20:06

Náš zase do aut :lol: Ja jsem z Jasenné je to kousek ale na vsetin jsrm ani nijak nejezdila spíš na drouhou stranu má Zlin :)

monit-ka
Povídálka 15 příspěvků 08.02.17 20:18

Tak to je lepší už ten Zlín to je jasné :) ale tak Vs už znáte za ten rok ne? a kde jste rodila?

HaniceR
Povídálka 23 příspěvků 10.02.17 14:15

To jo ale nikoho moc tady ne jen známé od mojeho :? :mrgreen: rodila jsem tady na vs. Máme třeba fb, že by jsme mohli psát tam :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >