Akce a slevy na výbavičku

753
30.6.13 10:34

akce a slevy na výbavičku

Ahojik nastávající maminky, pomalu se začínám ohlížet po výbavičce pro miminko a tak mě napadli založit toto téma, kam bysme si mohli psát rů :kytka: zně objevené slevy nebo akce a;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1598
30.6.13 11:15

Super, momentálně o žádné nevím, ale rozhodně přidávám do oblíbených :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
30.6.13 11:34

Ahojky, viděla jsem akci na plenky v globuse. cena tam je od 299 a to za ty 0-3m (100ks. Jelikož, ještě plenky normálně nenakupuji tak nevím zda je to dobrá akce a nebo ne. Ale slyšel jsem, že bývá sem tam dobrý akce na plenky v kauflandu. Musíš sledovat letáky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
30.6.13 11:49

Ahojky holky…já jsem si strašně moc oblíbila tuhle stránku: www.miminakupy.cz :) můžeš si tam vybrat podle kategorie- výživa, přebalování, krmení, oblečení, hračky… nebo podle značky a hned Ti to ukáže v jakým krámě mají zrovna na co slevu :) kdykoliv něco potřebujeme na dceru tak tam mrknu a koupíme podle toho…a třeba plínky tam sleduju pořád a jakmile je akce tak se hned vydáme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
30.6.13 18:06

@Máca9312 teeda, to díky moc za tip :)
Jinak letáky bych ráda sledovala, ale bydlím na malém městě, takže nám chodí do schránky maximálně kaufland :( Ale často jezdím do Plzně, tak bych toho chtěla využít, ale bloudit po obchodě a hledat jestli nemaj slevy se mi moc nechce.:( Tak jsem myslela, že vždycky když někdo něco najde písneme si to :)

Jinak v Bille mají ubrousky Hugies 4 balení za 139 Kč :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
1.7.13 06:50

Není vůbec za co :) i my jsme právě z malého města takže se to hodí :)
pak když by jsi chtěla celý leták tak můžeš kouknou na www.iletaky.cz tam najdeš všechny letáky a poměrně v předstihu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
1.7.13 07:03

:kytka: super;-) jinak dobré ráno;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
19.8.13 13:45

Holky jestli se vám to bude hodit, do úterka probíhají dny přepravy zdarma na www.kojenecke-obleceni.eu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat