Zavinovačka a spací pytel s Outlast

951
18.6.13 15:10

Zvinovačka a spací pytel s Outlast

Dobrý den, právě začínám dávat do kupy výbavičku na našeho prvního prcka, který se má narodit v září 2013 a velice mě zaujali výrobky s vrstvou Outlast od firmy Little Angel. Nemáte s nimi někdo zkušenost?? V mém okolí má zavinovačku s Outlast jedna maminka a strašně si ji chválí, že dcera v ničem jiném spát nechtěla. Přemýšlím, že bych od nich vzala zavinovačku, spací pytel a event. možná i fusak na zimu?? Používáte je někdo??? Díky předem za každou radu i zkušenost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3439
18.6.13 15:19

@Barberi84
za me muzu jen a jen doporucit. Mam pro deti obleceni (cepice, body, trika), zavinku (ta je uzasna) a fusak (ten je taky skvely). Nic me nezklamalo a vzdy me mrzi, kdyz mi deti z neceho vyrostou. Snad jen poznamka k tomu obleceni, je hodne pruzne a velikosti moc neodpovidaji, jsou spis mensi, takze se neboj koupit vetsi, ono to i prckovi bude. Jo a dost brzy se udelaji zmolky od prani, ale to mi nevadi, je to tak temer u kazdeho obleceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
18.6.13 15:40

Taky jsem mela zavinovacku a spaci pytel, oboji moc fajn. Psak jsem koupila jeste vlozku do autosedacky, ale tu jsme moc nevyuzili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
18.6.13 16:54

Taky doporučuji, mám zimní fusak - perfektní, zavinovačku, spací pytel, body, trička, tepláky, čepice, vše perfektní. Drobkovi je 17m a jedeme outlast od začátku a nemůžu si vynachválit. Jen ta cena teda no :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4635
18.6.13 16:56

Mam fusaky na zimu a muzu jen doporucit. Deti se v nich nikdy nezpotili a ani nebyly prochladly. Za me doporucuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70016
18.6.13 20:15

Měla jsem oboje. jsou fajn. Ale co se týká funkčnosti materiálu- proti bavlně jsem žádné zlepšení neobjevila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
15.2.15 10:31

Ahojky, též vybiram vybavičku. A moc se mi líbí zavazovaci zavinovačky. Vybrala jsem si šněrovací zavinovacku pevná záda ANGEL - Outlast® od firmy little angel. Mate někdo zkušenosti? Není moc teplá? Čekáme mrňouse v červnu. Podle videa by se mela dat vyndat vnitřní vrstva, aby to tak nehřálo a taky tam píší, že termoregulační.

A asi se nedá vložit do vejcete, že?

http://www.littleangel.cz/…-angel--/213

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
15.2.15 12:43

Ahoj, já ji mám teď čerstvě. moc se mi líbila. Je teplá akorát. Hlavně ty šňůrky jdou hodně stáhnout, takže se malá nevykope a hezky spinká skoro celou noc. Už jsem ji i prala a v pohodě. Za mě teda dobrý kup!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
15.2.15 12:50
@Altair píše:
Ahoj, já ji mám teď čerstvě. moc se mi líbila. Je teplá akorát. Hlavně ty šňůrky jdou hodně stáhnout, takže se malá nevykope a hezky spinká skoro celou noc. Už jsem ji i prala a v pohodě. Za mě teda dobrý kup!

Mě se moc líbí hlavně to zavazování. Ale mas ji na zimu, že? A je použitelná i bez toho vnitřku? Já porad nevím aby nebyl v červnu prehřátý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1246
15.2.15 13:13

Směrovací zavinovačku doporučují. Mám pevnou z Fleru a je super. Rychlost zavinovačku bych nechtěla už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
15.2.15 13:19

@kalypsoooo pokud myslíš, že bys vyndala tu vložku pod zádama tak to jo. Jinak celkově ten materiál je takový vzdušný, ne moc hutný a i když máš mimčo na léto, tak oni si tu teplotku neregulují ze začátku. Kdybych o tom věděla u prvního pořídila bych ji už tehdy (je květnovej).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2962
15.2.15 13:26

My meli zavinovacku a mala je cervnova, za me doporucuju, horko ji v tom nebylo, neoblikala jsem ji do toho nic, jen body. V nicem jinem spat nechtela, ale bylo mi moc lito jak z ni vyrostla, skoda, ze se nedelaji vetsi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
15.2.15 16:09
@JanulaM píše:
My meli zavinovacku a mala je cervnova, za me doporucuju, horko ji v tom nebylo, neoblikala jsem ji do toho nic, jen body. V nicem jinem spat nechtela, ale bylo mi moc lito jak z ni vyrostla, skoda, ze se nedelaji vetsi :mrgreen:

Tak ji asi pujdi koupit. Na jak dlouho jsi ji měla?

Já myslela, tak na ty tři měsíce a pak spací pytel. Ještě jsem četla pozitiva na takovou tu svěrací kazajku, jak je v tom to mimčo zamozané jak housenka. Ale rychlozavinovačka se mi nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2962
15.2.15 18:07

Asi na ty tri mesice, jestli myslis ten zavinovaci satek tak ten je taky dobry, ale zavinovacka ma to pozitivum, ze se s mimcem strasne dobre manipuluje kdyz v tom je, protoze ma pevne zada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
5.11.18 15:27

Ahoj, máte někdo porovnání outlast vs péřová zavinovačka? Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat