Chůvičky, poraďte jakou?

2730
11.6.13 16:57

chůvičky poraďte jakou?

Ahoj, vím že je tu několik diskuzí, většinu mám přečtených ale stejně jsem tak nějak nenašla odpověď. Přemýšlím co koupit za chůvičku, je jich takové množství že jsem v koncích :nevim:. Máme dvoupatrový barák a celkem velkou zahradu, takže by to chtělo nějakou s velkým-větším dosahem. Měla jsem už vybráno, ale pak mě odradilo to, že chlůvička mimčo zaznamená až když vysloveně brečí. To si jí ani nemusim kupovat.
Takže by mě zajímalo jakou máte vy? Zkušenosti a rady. A potom novou nebo z druhé ruky? CO myslíte? Předem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7576
11.6.13 17:01

Nemam zadnou, i v baraku jsem mimco slysela. I kdyz jsme vecer grilovali a okna loznice byla na druhou stranu. Proste jsem dite vzdy slysela, ostatni nechapali :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2834
11.6.13 17:08

Máme angelcare 401, je i s monitorem, ale dá se, tuším, koupit i bez. Můžeš si na ní nastavit, jaké všechny zvuky chceš snímat, já třeba slyším i šustění deky, pokud chci. Dosah má veliký, máme zahradu přes 500 metrů a signál pořád dobrý. Navíc má i světelnou signalizaci, takže si ji třeba beru i do sprchy, pokud muž není doma a jen mrkám ze sprcháče na display :) Navíc má i ukazatel teploty, což jsem letos v těch mrazech taky ocenila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11942
11.6.13 17:10

Zrovna teď koukám do letáku Intersparu, že mají v akci MiMi2 od emgetonu za šest stovek, máme je přes tři roky a spokojenost. Hlavně mi vyhovují, že jsou mrňavé, protože je právě pořád přesouvám - do kočáru, do postýlky, do auta… dosah bych ocenila lepší, ale řekla bych, že je srovnatelný s ostatními (ségřiny dvakrát tak drahé dají o tři metry dál). Nicméně netuším jestli se od té doby neobjevilo na trhu něco o generaci lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
11.6.13 17:14

Mám chůvičku Babymoov a jsem moc spokojená : http://www.detske-chuvicky.cz/…oov-chuvicka
Bydlíme v RD, ložnice a teď i dětský pokoj jsou v prvním patře. Zaznamená sebemenší šramot a šustění, takže nejen, když syn pláče…v tomhle ohledu mě uspokojuje.
Co jsem také chtěla, je možnost několika digitálních možností volby kanálu, abych se tu eventuelně s nějakou jinou maminkou netříštila o frekvenci. Další výhodou je také to, že upozornění na zvuk z pokoje je zvukové, světelné a také vibrační. Takže, když třeba kopu na zahradě, nebo jen tak grilujeme a hraje nám tu rádio, můžu mít chůvičku v kapse a vibrace mě upozorní na to, že se v pokoji něco děje. Vibrace jde vypnout a přepnout jen na zvuk a světlo.
Vysílač i přijímač jsou velmi malinké, takže se vejdou do kapes, nosím ji i na šňůrce na krku… apod.
Další výhoda - ukazatel teploty v místnosti. Ocenila jsem to hlavně v zimě, aby nebyl pokoj přetopený nebo naopak nebyla zima.
Toť asi vše :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77412
11.6.13 17:17

My máme Aventku, je sice drahá, ale spokojenost, funguje jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
11.6.13 17:19
@serratia píše:
Mám chůvičku Babymoov a jsem moc spokojená : http://www.detske-chuvicky.cz/…oov-chuvicka
Bydlíme v RD, ložnice a teď i dětský pokoj jsou v prvním patře. Zaznamená sebemenší šramot a šustění, takže nejen, když syn pláče…v tomhle ohledu mě uspokojuje.
Co jsem také chtěla, je možnost několika digitálních možností volby kanálu, abych se tu eventuelně s nějakou jinou maminkou netříštila o frekvenci. Další výhodou je také to, že upozornění na zvuk z pokoje je zvukové, světelné a také vibrační. Takže, když třeba kopu na zahradě, nebo jen tak grilujeme a hraje nám tu rádio, můžu mít chůvičku v kapse a vibrace mě upozorní na to, že se v pokoji něco děje. Vibrace jde vypnout a přepnout jen na zvuk a světlo.
Vysílač i přijímač jsou velmi malinké, takže se vejdou do kapes, nosím ji i na šňůrce na krku… apod.
Další výhoda - ukazatel teploty v místnosti. Ocenila jsem to hlavně v zimě, aby nebyl pokoj přetopený nebo naopak nebyla zima.
Toť asi vše :lol:

Mám tu samou, jsem plně spokojena a má opravdu velký dosah :potlesk:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3142
11.6.13 17:25

@Medvídě30 Z druhé ruky bych byla opatrná. Ona i ta naše chůvička nám několikrát spadla, pořád funguje, ale neznamená, že za měsíc nepřestane:-) Máme AngelCAre, bezproblémově nám funguje už skoro 4,5 roku. Koupila jsem ji proto, že v té době bylo na AngelCare mnohem méně reklamací (blížilo se to prakticky nule) než na AventPhilips u daného prodejce. Nemáme na ní moc funkcí kromě ukazatele teploty v pokoji a ten je opravdu super. Hodně se nám to hodilo při cestování na chatu atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6832
11.6.13 17:30

Philips Digitální elektronická chůvička SCD 525

Jsme spokojeni, zvládla cca 200m, když ji nechám u kočárku venku, tak přenáší i zpěv ptáků.
Akorát jednou nezvládla strop, ale to byl hoooodně starý hotel stavěný se spoustou železobetonu ze stropech a podlahách, takže z pokoje o patro dolů ztratila signál, ale venku z budovy už zase chytla signál (a to bylo dál než to jendo patro, ale bylo to přes zdi a ne přes ten strop). Ale takový strop, by asi nezvládla žádná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
11.6.13 17:34

@Rostlinka
Ano je pravda, že dosah má fakt kvalitní a veliký. Hodně cestujeme a loni jsme ani v menších penzionech neměli problém s dosahem. I když jsme seděli přes x-zdi nebo venku v prostoru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3159
11.6.13 17:43

Také se přikláním k Angelcare :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
11.6.13 17:53

Taky hlasuju pro Angelcare.
Mame 3v1 s monitorem a videem a byla to dobra investice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2551
11.6.13 18:00

Máte někdo tuto? http://chuvicky.heureka.cz/…specifikace/#… zvažuji jeji koupi… děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
11.6.13 18:21

My máme Tefal a má ji i kamarádka a jsme nadmíru spokojené!!! Má krásný čistý přenos i pěkný design s medvídkem Pů :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Radkastu
25.6.13 18:37

Já jsem teď vyzkoušela novinku od Philips Avent-chůvičku s videem scd 603/01. Hodně jsem ocenila, že se dětská jednotka dá připevnit na stěnu a díky infračervenému světlu, snímala malou i v noci, takže kdykoliv jsem se na ní mohla podívat. Signál byl krásně čistý i když jsme seděli venku na zahradě a dcera spinkala v postýlce. Byl to fajn pocit, pořád jí vidět. Má i záložní baterie, takže v případě výpadku napájení zůstáváte pořád ve spojení. Hraje i ukolébavky. Myslím, že se do ní určitě vyplatí investovat :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat