Xorimax atb - mohu na to paralen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 21:30
Akutní prosím o názor

Holky potřebuji poradit a mám pár otázek. Celý týden jsem se lecila s bolestí pravého podbřišku, zad a teplotou. Dnes už to nešlo tak jsem jela na pohotovost. V moči bílkovina 1-2+,krev byla taky ale mám menstruaci a ještě v moči zvýšené žlučove barvivo. Nevíte co znamená to barvivo v moči? MUDr mi prohmatala i žlučník ale ten neboli. Dostala jsem Xorimax atb, přijela domů a mám horečku. Můžu na ně Paralen? V příbalovým letáku nic není o kombinaci. Crp jsem měla 90.A to jsem před týdnem dobrala amoksiklav. Už mě to nebaví. Děkuji za odpovědi

Reakce:
Nell2
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 15.05.19 21:50

Takže tebe bolí břicho, máš CRP 90 a dostala jsi Xorimax?
Jako na co? Na tu moč? Vzali ti kultivaci? Viděl tě chirurg?
Paralen na teplotu můžeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 21:55

Bolely mě i záda. Ale MUDr mě prohmatala zkoušela slepak, žlučník a nic mě nebolelo. Jdu si vzit Paralen děkuji za odpověď

Nell2
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 15.05.19 21:59

Jen prohmatala? Ani na SONO tě neposlala? Asi odvážná dr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 22:09

Neposlala byla jsem na pohotovosti v nemocnici. Uvidím další dny dystak zase půjdu k MUDr

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 6432 příspěvků 2 inzeráty 15.05.19 22:13

@Nell2 no na pohotovosti se s pacienty většinou moc nemažou

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 19032 příspěvků 15.05.19 22:16
@Anonymní píše:
Bolely mě i záda. Ale MUDr mě prohmatala zkoušela slepak, žlučník a nic mě nebolelo. Jdu si vzit Paralen děkuji za odpověď

A ledviny ti někdo vyšetřoval? Dělali ti ultrazvuk břicha? Ten stav se mi nezdá na domů :think:

Nell2
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 15.05.19 22:30

@stinga já vím, že nemažou, ale pokud dr. nejde o zdraví pacienta tak by měl aspoň sobě kryt záda a udělat základní vyšetření..

Ještě ta teplota k tomu, jela bych zpátky a určitě nečekala par dni. Něco se v těle očividně deje

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 6432 příspěvků 2 inzeráty 15.05.19 22:33

@Nell2 jo, měli by, ale nedělají :nevim:

Váš příspěvek
Reklama