Zkoušeli jste brát AD po čtvrtce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 09:05
Zkoušeli jste brát AD po čtvrtce?

Dobrý den,
prosím nemáte někdo zkušenost s braním AD po čtvrtce nebo i méně? Od porodu se mi rozjeli úzkosti, po všech možných doplňcích stravy, vitamínů, homeopatik, bachových kapkách atd.. jsem zoufale přijala antidepresiva, ale bylo mi po nich tak zle, že jsem třetí den užívání ráno omdlela a rozbila si hlavu v koupelně a už se bojím si je vzít, mám doma 18-ti měsíční dceru a musím se o ní starat. Doktorka mi řekla, že je to normální, že si mám vzít jen půlku, ale já už se jich bojím. Hned jsem je přestala brát a měsíc to celkem šlo, teď se to ale zase vrací a já už jsem vážně zoufalá :(. Nezkoušel jste někdo brát třeba menší čtvrtku? Že bych postupně zvyšovala dávku na ten celý prášek.. Děkuji a přeji pokud možno hezký den :srdce:

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4809 příspěvků 15.05.19 09:06

Jasne ze muzes zacit s ctvrtkou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 09:13
@Tarjei píše:
Jasne ze muzes zacit s ctvrtkou

@Tarjei A myslíte, že to může mít stejně silné vedlejší účinky? Já právě doufám, že by to nemuselo být tak silné pro tělo a nemuselo by mi z toho být tak zle :(

Tarjei
Závislačka 4809 příspěvků 15.05.19 09:18

Bude to bud a nebo. Chce to vyzkoušet.

malá_holka
Extra třída :D 11322 příspěvků 15.05.19 09:51

Ja čtvrtku brala a v pohodě, ta dávka yla pro start moc velká, zažila jsem taky :mrgreen:.klidně ber čtvrtku tyden a víc dokud ti nebude ok a pak přidej. ale tenhle příspěvek jsem tu už četla :think:

Ou
Kelišová 7414 příspěvků 15.05.19 10:06

1. jaké léky? Jak ti proboha může někdo na internetu radit o čtvrtce nějaké pilulky, když neví jaké pilulky a s jakým dávkováním? Ostatně- jak ti někdo na internetu může radit s dávkováním?

2. ty to máš od obvoďáka a ne od psychiatra, že?

Tak až se smíříš s tím, že ti porod rozhasil neurochemii a že to chceš řešit efektině a ne si to ničit nesmyslným placebem a kdoví čím, tak se objednej na psychiatrii pro léky, co ti zaberou a nebudeš po nich omdlívat. V mezi čase se taky objednej na psychoterapii, protože léky ti nepomůžou pochopit vzorce chování a prožívání, které vedli k tomu, že byl porod katalyzátorem dlouhoběžícího procesu, natož aby tě naučili jak fungovat tak, aby si sama sobě neubližovala

Plus si pořiď tuhle knížku, aby si pochopila základní principy toho co se ti děje.
 https://www.kosmas.cz/…dat-depresi/#…

Tarjei
Závislačka 4809 příspěvků 15.05.19 10:41

@Ou když dostala od dr příkazem pulku, proc by nemohla brat ctvrtku? Ze by se z toho stala tim padem homeopatika, to asi ne, ze :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 12:12

@Ou Prášky mám od obvoďáka - Zoloft, mám brát jeden ráno. K terapeutce chodím, tedy byla jsem tam po prvé v dubnu, teď jdu až v červnu, protože prostě nemá čas. Jo, jsem smířená s tím, že mám problém, že jsem se po porodu nějak rozbila, ale potřebuju to už sakra vyřešit. Nemůžu z toho jíst a vypadám jako chodící kostra a to mi teda na psychice nepřidává, ale bohužel v dnešní době tě nikdo na pojišťovnu hned někam nevezme. Knížek jsem už četla tolik.. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 20:30
@Anonymní píše:
Dobrý den,
prosím nemáte někdo zkušenost s braním AD po čtvrtce nebo i méně? Od porodu se mi rozjeli úzkosti, po všech možných doplňcích stravy, vitamínů, homeopatik, bachových kapkách atd.. jsem zoufale přijala antidepresiva, ale bylo mi po nich tak zle, že jsem třetí den užívání ráno omdlela a rozbila si hlavu v koupelně a už se bojím si je vzít, mám doma 18-ti měsíční dceru a musím se o ní starat. Doktorka mi řekla, že je to normální, že si mám vzít jen půlku, ale já už se jich bojím. Hned jsem je přestala brát a měsíc to celkem šlo, teď se to ale zase vrací a já už jsem vážně zoufalá :(. Nezkoušel jste někdo brát třeba menší čtvrtku? Že bych postupně zvyšovala dávku na ten celý prášek.. Děkuji a přeji pokud možno hezký den :srdce:

Dobrý večer, ano začínala jsem na čtvrtce Zoloftu, pak půlka. Skončila jsem na psychiatrické ambulanci a pan doktor co mě přijímal i můj doktor mi potvrdili ať začnu na minimu, a i tu půlku beru třeba i 14 dní. Je to individuální, asi záleží jak jste stavěná, já měla v začátku 50 kilo, asi proto mi to doporučili…A taky že mám vnímat svoje tělo, a až budu cejtit, že se s tím tělo srovnalo, tak zvýšit.

malá_holka
Extra třída :D 11322 příspěvků 15.05.19 21:18

Já brala čtvrtku mirtrazapinu, mám 47kg. a v pohodě :nevim:

Váš příspěvek
Reklama