Samovolný únik stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:14
Samovolný únik stolice

Anonym snad pochopitelný :oops:

Jsem přes 5 měsíců po porodu. Bez nástřihu - stehy byly, ale jen menší okolo moč. trubice a uvnitř. Směrem ke konečníku jeden kosmetický.

Začala jsem mít podezření, když jsem „po malé“ měla lehce zašpiněný papír, myslela jsem, že jde o výtok. Začala jsem tedy používat imtimnky a bohužel vidím, že při každé výměně tam je hnědá kapka, která svým umístěním sedí na tuto oblast :oops: Ale já žádné nutkání na velkou nemám, ani průjmy, křeče, nebo tak něco, prostě to samo ukápne a hotovo. Bojím se s tím jít k lékaři, je to tak strašně choulostové, stydím se i tady pod anonymem :(

Mám to asi od 2. měsíce po porodu (mohlo to být dřív, ale dlouho jsem se čistila, tak jsem to třeba akorát nepoznala). Hodně to narušilo moje sebevědomí, jakoby nestačilo nepovedené kojení a kila navíc :roll: Partner miluje orální sex, ale já ho ze strachu už odmítám, protože co kdyby se to zrovna stalo :zed: Je to normální? Jednu dobu jsem měla pocit jakoby mini mrtvičky, prostě se mi zamotala hlava a nedokázala jsem pořádně artikulovat, ale bylo to fakt pár minut. Že by to svalstvo třeba mohlo ochrnout? Je to hrozné, jak už hledám příčiny i tady, hrozně se za to stydím…

Prosím, řekněte mi, že je to normální a přejde to :D

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14329 příspěvků 14.05.19 19:16

Není to normální. Bez k proktologovi

jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 14.05.19 19:26

Prostě si zajdi k MUDr od toho jsou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:31

@Tichošlápek @jizvíková Když jsem měla zlomenou kostrč, tak se mi tam hrabali ažaž, mám z toho hrůzu :?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 14.05.19 19:33

Normální to není, kor skoro po půl roce :nevim: Zajdi k doktorovi, nač se trápit. S tou „mini mrtvičkou“ - asi by nebylo od věci nějaké podrobnější neurologické vyšetření. Ale je možné, že to bylo i od krční páteře, umí pěkně pozlobit! Ale je dobré mít jistotu.

jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 14.05.19 19:37
@Anonymní píše:
@Tichošlápek @jizvíková Když jsem měla zlomenou kostrč, tak se mi tam hrabali ažaž, mám z toho hrůzu :?

Neposunulo se ti to porodem? Z toho pak ten únik by mohl být

Uživatel je onlineElzaaa
Kecalka 197 příspěvků 14.05.19 19:48

Nic se neboj a zajdi k doktorovi. Oni tam jsou na to zvykli. Nejsi jedina co ma po porodu problemy s unikem stolice. A ver mi jsou i o hodne horsi pripady. Bude to zase dobre, ale je treba to zacit resit.

Zvědavost
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 14.05.19 19:51

Není to hned, ale možná by bylo fajn posilovat pánevní dno a svěrače.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8655 příspěvků 14.05.19 19:52

Nemas se zac stydet. takovych uz doktori videli :hug:

pannda
Kelišová 6897 příspěvků 32 inzerátů 14.05.19 20:04

Čím dřív, tim jednoduší bude náprava. Je ti jasné, že bez lékařského vyšetření se nikam nepohnes a bude hůř..

janablizkova
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 14.05.19 20:17

Není se zač stydět určitě zajdi k lékaři nic neodkládej. Lékaři jsou od toho aby pomohli a takových případů mají jistě víc.

růžička12
Stálice 65 příspěvků 14.05.19 20:33

Já byla jenom na takovém malém proktolog. vyšetření kvůli občasné krvi na toaleťáku po stolici, a nic to opravdu není, taky jsem se obávala, bylo by dobré si pak o tom promluvit i s partnerem… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama