Bolest u pupíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 16:38
Bolest u pupíku

Ahoj devcata, mam dotaz, zda jste to nektera taky nemela. V sobotu jsem pomáhala stehovat stul, nic extra tezkeho, nicmene v neděli me na dotek ci pri sklonu treba k zavátani tkaničky zacalo bolest vpravo pod pupkem, pocitově jako natazeny sval, ne vnitřně od zaludku, strev apod.jen kdyz se toho dotknu. Zkoumam to furt od vcera a ted mi prijde, ze tam citim takovy pruh vystouplejsi, kdyz hodne zatlačim…muze to byt namozeny sval? Gynda vcetne utz pred 3 tydny v pořádku, kolonoskopie a utz bricha pred 10 mesici taky ok.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 16:40

Jeste dodam, ze jsem 10 mela kasel..coz mozna taky brisnim svalum neprida?!

hadraplanka
Kecalka 318 příspěvků 14.05.19 18:11

Může. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 18:24

@hadraplanka dekuju…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 18:51

@hadraplanka a melas to? Za jak dlouho to bylo ok, prosím?

hadraplanka
Kecalka 318 příspěvků 14.05.19 19:10
@Anonymní píše:
@hadraplanka a melas to? Za jak dlouho to bylo ok, prosím?

Hele, naposledy minulý týden, ale to mi nejspíš rostlo břicho a táhly mě vazy. Trvalo to tak dva dny. Předtím jsem měla vyloženě namoženo po dlouhé procházce na pravé straně pod pupíkem. To přešlo přes noc, jak si břicho odpočinulo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:11

@hadraplanka diky…ja to prave nikdy nemela..celkem jsem se vydesila kylou…ty jsi těhotná? Ja ale ne…

hadraplanka
Kecalka 318 příspěvků 14.05.19 19:23
@Anonymní píše:
@hadraplanka diky…ja to prave nikdy nemela..celkem jsem se vydesila kylou…ty jsi těhotná? Ja ale ne…

Kýlu bys poznala, ta bolí podstatně víc.

Váš příspěvek
Reklama