Alergická reakce po soláriu?

70
4.5.16 23:17

Alergická reakce po soláriu?

Zdravím všechny, co někdy solárium vyzkoušely.
Bylo mi doporučené solárium jelikož se za měsíc vdávám. Byla jsem na něm poprvé v životě a mohu říct, že moc dobrou zkušenost nemám. Kůže byla k večeru hodně červená na určitých místech a další den mě svěděla kůže. Je možné, že mám alergickou reakci, ale určitě né tak strašnou. Červená barva postupně bledne, ale trochu to svědí. (Vše doporučené jsem dodržela dle rad pracovnice v soláriu) Prosím o příspěvky těch, kteří mají podobné zkušenosti ;)
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2879
4.5.16 23:21

A nespálila jsi se?? Kamarádka je alergická na solárko a celá se opupínkovala. Ale alergická být můžeš. Já jsem byla červená a loupala jsem se když jsem přetáhla :nevim: chodila jsem před plesem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
4.5.16 23:27

Ja mela tenkrat to same. Na obou lytkach. Vyrazka, cervene a svedilo to. Spalene to nebylo, povazovala jsem to taky za alergickou reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
4.5.16 23:31

Nejspíš jsem se spálila, ale mám jen zadek a trošku lopatky, jinak ne. A svědí mě ruce a záda. Pupínky nemám, zatím :? Opakovaly jste pak solárium? Jsem strašná bledule a do svatebních šatů bych chtěla být hezká :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
4.5.16 23:33

@Daja94 jak dlouho jsi tam byla? Ja to spaleny nemela, radsi uz jsem tam nesla, tu vyrazku jsem mela dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1406
4.5.16 23:35

A mazala jsi se nejaky kremem do solarka? Ja se taky poprve trosku spalila asi jsem to prepiskla a bylo to na poprve hodne, ale pak jsem chodila nekolik let a už uplne v pohode :)Ale urcite to chce pouzivat ty kremy hezky to podporuje opaleni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
4.5.16 23:36

A jak dlouho jste ji měla??? Já se za měsíc vdávám :(
Doporučili mi 9 minut, tak jsem byla na 9 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
4.5.16 23:37

@monapona
Nenamazala jsem se.. řekli mi, že to není důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
4.5.16 23:38

Já jsem v solárku začínala na 5 minutách ať se nespálím. Záleží jak je solárko silné. Někdo má trubice staré a někdo nové, od toho se to odvíjí hodně. Nenabízejí tam nějaký krém??? Já jsem se potom mazala a všechno bylo ok, ale alergická být můžeš. Každému se to projevuje jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
4.5.16 23:39

@Mexie
Nabízeli, ale právě mi řekla, že důležité to vůbec není. Měli tam množství v injekční stříkačce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1406
4.5.16 23:42

@Daja94 tak to si třeba osobně nemyslim, že by to nebylo důležitý. Přece i když se člověk opaluje na normálním sluníčku tak se namaže. Jestli to bledne a je to jen lehký spálení bez vyrážky zkusila bych to třeba jen na 7 minut s krémem 2× a pak až to dát na 9 minut a postupně třeba přidat když už žádnej problém na kůži nebude.Ale co vím tak si holky hodně nechávají ty nástřiky. Když je to kvalitně udělaný tak to vypadá moc hezky a samozřejmě neušpiní to šaty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
4.5.16 23:45

@monapona
Tak já byla prvně, ještě jsem nevěděla co je důležité, spíše jsem poslouchala :) Já se moc nespálím na sluníčku, skoro nikdy a to se mažu olejem na podporu opálení ;) ale od solárka jsem to nečekala.
Bledne to, ale zatím jen trošku.. mám to od včera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
4.5.16 23:45

@Daja94 Já jsem se pro jistotu mazala. Musíš poznat sama, zda je to alergie nebo spálené. Pokud ses spálila tak to bude jak od slunce. Citlivé na dotek a bude to pálit. Potom se oloupeš což svědí. Pokud si nepřipadáš jako spálená od sluníčka tak to bude alergie a už tam raději nechoď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
4.5.16 23:47

@Mexie
Včera to pálilo, dnes to svědí. No pokud to nezmizne do konce víkendu, tak tam už nejdu… alergie by to byla. Ach jo.. ale zase zkusila jsem to! :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
4.5.16 23:52

@Daja94 namaž se bílým jogurtem a snad to pomůže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat