Alergie či ekzém?

26.2.16 21:17

alergie či ekzém

Ahojky chtěla jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s alergiíí? tohle se mému synovi objevilo na zádech, má to i na ručičkách má to 3 dny. myslím že by to mohlo být po olejíčku použila jsem několikrát jiný než na jaký je zvyklý. Jak dlouho může trvat než ten ekzém zmizí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
26.2.16 21:39
@Marki1985 píše:
Ahojky chtěla jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s alergiíí? tohle se mému synovi objevilo na zádech, má to i na ručičkách má to 3 dny. myslím že by to mohlo být po olejíčku použila jsem několikrát jiný než na jaký je zvyklý. Jak dlouho může trvat než ten ekzém zmizí?

namazat Locoloidem a bude to za den pryc ;)

• Citovat
  • Upravit
26.2.16 21:42

Ten seženu v lékárně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
26.2.16 21:47

@Marki1985 hlavne to nemaz kortikoidama jak pise jaylee…jestli je to alergie, tak se ztrati a jestli je to ekzem, tak musis na kozni. Ale kortikoidy leci jen nasledky, ne podstatu! Jsou to hormony defacto. Znama mela klucinu co se takhle osypal, dr dala kortikoidni mast, samozrejme se to ztrati, ale ta mesic-na 10× vetsi plose to same… Nechci rict, ze se to musi stat kazdemu, ale s kortikoidy fakt opatrne.
Jinak ja se v tehu osypala, nevim proc ci po cem, ale skvele zabral sudocream. Tak at to mate brzo pryc… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
26.2.16 21:52
@Marki1985 píše:
Ten seženu v lékárně?

zabere to hnedka coz je ucel a je to na dost věci jakoze exemy vyrážky aergie atd ale je to na predpis takze tedka o vikendu max pohotovost a rict co chces nebo počkat do pondělka a kozni odd nebo pediatr ;)

• Citovat
  • Upravit
26.2.16 21:53

Já mu to teda začala mazat olejíčkem aviril co používáme běžně je pravda že to má hodně vysušené a už má v to, ekzému první žluté místečka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
26.2.16 21:56

@Marki1985 aviril je myslim s azulenem, ne? to casto zpusobuje alerg. reakce. nicim bych to nemazala a sla se poradit k dr… muze to byt i atop :nevim:…ten je suchy s misty mokrejsimi. :nevim:… nebo jestli jste nesnedli nejaky jahody apod :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62072
26.2.16 21:58
@Marki1985 píše:
Ten seženu v lékárně?

Locoid je kortikoid, tim to urcite nemazej :roll: neleci pricinu, jen potlacuji zanet a po jejich vysazeni to bude horsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.16 21:59

A tak tím aviril olejíčkem by to být nemělo ten používáme běžně a nikdy nic jinak jsme nic nového právě nejedli každopádně pokud se to do pondělí nezlepší jdeme k doktorce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
26.2.16 22:08

@Marki1985 locoid jsou kortikoidy, navic na předpis :roll: takovou plochu bych teda nemazala.
Svedi ho to? Muze to byt alergie…vzpomen si, co jedl - citrusy, kakao, jahody,…? Muze to byt jen nejaka koprivka, pokud mas fenistil, tak to zkus. Ale s kortikoidy opatrne. Radsi ukazat doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.16 22:11

Právě že ho to nesvědí jedinou novinku co si vybavuju je mák. udělala jsem mu kuskus na sladko s cukrem a mákem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3257
26.2.16 22:14

Pokud je to alergie, tak by se to mohlo zlepšit po Fenistilu, aeriusu, Rectodeltu. Druhé 2 jsou na předpis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62072
26.2.16 22:14

@Marki1985 mohla by to byt kvasinkova infekce, ale nejsem si jista, poslala jsem Ti SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.16 22:15

Fenistil mám doma kapky tak mu je zkusím dát díky za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16057
26.2.16 22:29

Malymu se taky nedavno osypali zadicka, bezela jsem na kozni tam mi dali olejicek do vany a lipobase na mazani a za par dni mel klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama