Alergie v únoru

Anonymní
19.2.21 19:28

Alergie v únoru

Ahoj… Prosím anonym… Chci se zeptat…třetím rokem se léčím alergii… Mám ji na jarní stromy, pyl a asi i nějaké traviny… Začala mi už teď… Myslela jsem si, že v únoru ještě není její čas… Prášky mám… Jen se chci zeptat, zda někomu taky začíná už v únoru… Bolí mě hlava, slzi oči, pšikám, únava děsná… Prášky jsem nasadila nejspíš pozdě (až dnes, když přišly tyto projevy - má se to podchytit dřív)… Ale taky mám nižší tlak… Je to tou únavou? Nebo vyčerpáním organismu? Přes den mám celkem normální, ale teď večer třeba 94/64… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
975
19.2.21 19:32

Ano, alergie na jívu / kočičky/, začíná v únoru. A dnes jsem viděla, že už kvetou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2724
19.2.21 19:36

Ano, už to začíná :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16370
19.2.21 19:44

Už sou tady, mrchy :-D jen co se oteplíme, už tam vlezeme.

Začínají lísky, jívy a přilezou olše. (naštěstí jsem si letos vzpomněla a začala jsem zobat už v pondělí, kdy bylo všechno ještě pořádně zmrzlé)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24168
19.2.21 20:05

Jojo, ty jarní potvory už začínají kvést. Ex taky pcikal, sotva slezl sníh :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
19.2.21 20:21

Předchozí dva roky už v lednu (loni tohle dobou byly jehnědy uz „pěkně“ vyvalený), letos zatím jen štípou oči… tak čekám, že vodnatá rýma už je za rohem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
20.2.21 06:58

Já měla slabší alergii už pár dní v lednu a pak zase nic :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
22.2.21 15:52
@ivisek85 píše:
Já měla slabší alergii už pár dní v lednu a pak zase nic :roll:

Ano. U nás jsem kočičky zahlédla již v lednu, ale po ochlazení to bylo ok. Právě v lednu se mi již objevila zkřížená reakce na mrkev (reaguji nejvíce v tomto období).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat