Alergo/imuno pro dospělé - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 17:14
alergo/imuno pro dospělé - Brno

Ahoj, máte prosím tip na nějakou dobrou ordinaci alergo/imuno pro dospělé v Brně? Ideálně něco, kde by nebyly příliš dlouhé objednací lhůty (utopie, vím). Kontakty, které jsem dostala od svého doktora, jsou mi k ničemu - všude plno, nové pacienty neberou. :(
Díky!
anonym kvůli městu, dík za pochopení

Reakce:
ivunak
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 21.07.18 18:52

Slyšela jsem kdysi dobré recenze na doktorku Medkovou, ale jestli přijímá další pacienty nevím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 19:14

@ivunak Tady na emiminu je jedna diskuze, kde na ni zazněly negativní recenze. A myslela jsem, že je jen pro děti… Každopádně díky. O někom jiném nevíš?

ivunak
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 22.07.18 13:28
@Anonymní píše:
@ivunak Tady na emiminu je jedna diskuze, kde na ni zazněly negativní recenze. A myslela jsem, že je jen pro děti… Každopádně díky. O někom jiném nevíš?

Určitě je i pro dospělé, chválila si ji (dospělá) kamarádka, která na ni dostala kontakt zase od někoho, kdo s ní byl spokojený. Nikoho jiného neznám. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >