Reklama

Alergo/imuno pro dospělé - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 17:14
alergo/imuno pro dospělé - Brno

Ahoj, máte prosím tip na nějakou dobrou ordinaci alergo/imuno pro dospělé v Brně? Ideálně něco, kde by nebyly příliš dlouhé objednací lhůty (utopie, vím). Kontakty, které jsem dostala od svého doktora, jsou mi k ničemu - všude plno, nové pacienty neberou. :(
Díky!
anonym kvůli městu, dík za pochopení

Reklama

Reakce:

ivunak
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 21.07.18 18:52

Slyšela jsem kdysi dobré recenze na doktorku Medkovou, ale jestli přijímá další pacienty nevím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 19:14

@ivunak Tady na emiminu je jedna diskuze, kde na ni zazněly negativní recenze. A myslela jsem, že je jen pro děti… Každopádně díky. O někom jiném nevíš?

ivunak
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 22.07.18 13:28
@Anonymní píše:
@ivunak Tady na emiminu je jedna diskuze, kde na ni zazněly negativní recenze. A myslela jsem, že je jen pro děti… Každopádně díky. O někom jiném nevíš?

Určitě je i pro dospělé, chválila si ji (dospělá) kamarádka, která na ni dostala kontakt zase od někoho, kdo s ní byl spokojený. Nikoho jiného neznám. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama