Alergologie Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markéta80
Hvězda diskuse 40485 příspěvků 11.04.11 19:17
Alergologie plzeň

potřebuju poradit kam na alergologii s 5 letym synem. Konečně máme doporučení ale nevim kam jít a raději někam kde budu vědět že je dobrý přístup k dětem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
TýnkaK
Závislačka 2616 příspěvků 11.04.11 19:54

Výtečná odbornice (a odbornou veřejností vyhlášená přes astma), s příjemným vystupováním a vše ochotně vysvětlující, je dr. Ester Seberová v Tylově ul. Debilní je, že tě sice objedná na čas, ale stejně dvě hodiny tvrdneš v čekárně, což je s dítětem na provaz. Pokud ti to za to stojí, dám ti tel. Já jsem kromě toho čekání teda moc spokojená a to jsem „fajnšmekr“ na doktory. :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 40485 příspěvků 11.04.11 20:37

To bys byla hodná. na čekání jsem zvyklá. jen nevim ajk to je dkyž je ted na lécích? To ho objednají až pak někdy na dýl ne? No akždopádně tam zavolam a domluvim se sní co a jak.

TýnkaK
Závislačka 2616 příspěvků 11.04.11 23:00

377 323 712

Zavolej tam a domluv se, jak to s těmi léky udělat. Oni už ti poraděj. Držím palce, ať je všechno ok! :palec:

Pacient
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.11 12:02

Na internetu jsem si přečetl dobré zkušenosti na paní MUDr. Šeberovou. Po domluvě se sestrou a celkem přijatelné době čekání, přišlo bohužel rozčarování. Při standardním vyšetření bych očekával odborný přístup, ale přijde mi docela neprofesionální, když lékař, pro snížení nákladů, používá na „odmaštění“ pokožky u jedince citlivého na dráždivé chemické látky technický benzín namísto lékařského líhu. A po vyšetření a diagnóze, kterou by zvládl kdejaký průměrný lékař na alegologii, tam už nepůjdu. A nechápu to plýtvání chvály.

petramb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.12 21:24

My chodíme k Mudr.Křiklá­nové,Kardinála Berana 34, tel. 377323 297 a vždy když jsme přišli tak jsme čekali maximálně 15 minut.Doktorka mladá,příjemná,všechno polopatě vysvětlí a tak jsme spokojeni.

lucilda82
Kecalka 327 příspěvků 09.03.13 14:19
Dětská alergologie v Plzni

Hledám nějakého dětského alergologa. Přiznám se, že hledám i tak, kde bych já (ne moc velký řidič) mohla zaparkovat. Našla jsem MUDr. Krčálovou (poliklinika na Borech) a MUDr. Honomichl (nad Kauflandem). Nemáte s nimi nějakou zkušenost?
A museli jste mít doporučení od pediatra?

Jasou
Kecalka 392 příspěvků 4 inzeráty 09.03.13 14:36

My chodíme se synem, nedávno 6 let, už asi 3 roky na Železniční polikliniku. Chodí tam přítel a malýho nám v pohodě vzali, neměli jsme ani doporučení. Dětská doktorka to pořád oddalovala, tak jsme šli sami. Doktorka se jmenuje Balínová a obě se sestřičkou jsou moc milý, všechno nám řeknou, mají k dětem pěkný přístup. Většinou dopoledne úplně na čas nevezmou, odpoledne je to přesnější.

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 09.03.13 16:12

Doporučuji Honomichla, nebo je také výborná Dr. Gutová na Lochotíně v nemocnici..

Hadumi
Extra třída :D 13573 příspěvků 05.10.13 14:06

@peggy.sl oba jsou ve FN Lochotín? Nevíš, zda je nutné doporučení od pediatra?

Markéta80
Hvězda diskuse 40485 příspěvků 05.10.13 15:14

@micelinka gutová je na lochotíně, je fajn ;). Doporučení jsme měli ale klidně zavolej a poptej se jestli je nutné ;) pokud jdete poprvé tak vim že nás tenkrát objednali až do chladného počasí a vysadit všechny léky cca měsíc před první návštěvou, to mu dělala všechny testy ;)

Hadumi
Extra třída :D 13573 příspěvků 05.10.13 15:40

@Markéta80 a to se dělají všechny automaticky? Dcera má alergie na nějaké látky v lécích, tak by mě docela zajímalo na co.

Markéta80
Hvězda diskuse 40485 příspěvků 05.10.13 16:25

@micelinka aha tak to se tam domluvíš, u nás bylo podezření na pyly, dětská furt že je na to malej a najednou slyšela na poslech astma :cert: :cert: a je alergik na kde co :? nikdy v čekárně nečekáme déle než 10 minut :palec:

Hadumi
Extra třída :D 13573 příspěvků 05.10.13 17:10

@Markéta80 v pondělí tam zavolám, díky!!

Markéta80
Hvězda diskuse 40485 příspěvků 05.10.13 17:29

@micelinka ted přesně nevim jak tam jsou :think:, poptej se po telefonu oni poradí ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >