Alfamino na úpravu stolice - trápení u dvouměsíčního

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zástavanda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 13.11.18 08:44
Alfamino trápení

Ahoj, Mám t=měř dvouměsíčního synka s ABKM od 10. dne měl Neocate, zlepšilo se bolení, ale stolice byla pořád zelená a kakal jen s rourkou. Na gastru nám min. středu nasadili Alfamino, že by se měla upravit stolice. Malý měl první den šílené křeče a vrátil se hlen ve stolici, po konzultaci na gastru jsme k sabsimplexu přidali babycalm plus dlouhodobě užívá biogaiu, pátek už byl lepší, malý se i sám vykakal stolice byla téměř bez hlenu, celý víkend jsem měla usměvavá spkojené miminko, v neděli večer opět začlo trošku bolení, ale nic strašného (vysadila jsem biogaiu, blbec jsem si někde přečetla že je na prd :zed: :zed: a objednala jsem probiotika Infants Dophilus Plus, ale budoou až zítra). Od pondělí malý zase pláče stolice j vodová s kousky a až za použití rourky, proplakal celou noc :( Já už fakt nevím co dělat, vše dělám stejně kromě vysazení té biogaii… myslíte že to způsobilo tohle? Mám mu ji dneska dát a zítra nasadit ty nová probiotika? Já už vážně nevím jak mu pomoc :(

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 13.11.18 09:42

Jestli mu seděla, nevidim duvod, proc probiotika vynechavat nebo menit.

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 13.11.18 10:13

@katyna1984 Jsem tele no myslela jsem že mu dám ty lepší, ve skupině s ABKM na BioGaiu nadávali a že nejlepší jsou prostě tyhle…

nikiki2511
Stálice 58 příspěvků 2 inzeráty 31.01.19 10:09

@Zástavanda dobrý den, jak se to u vás vyřešilo? malýho teď převádím na Alfamino (5,5 m) a začal mít řídke zelené stolice a hrozné prdíky. Už nám týden pro bolesti břiška nespí a s manželem jsme na prášky…je možné ,že před týdnem překonal střevní virózu ale bohužel se to kryje i s tým podávaním Alfamina a začínam si namýšlet, že je to z toho…

Váš příspěvek
Reklama