Je to svrab?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

axelina
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 3 inzeráty 22.10.18 19:36
Je to svrab??

Vcera jsme se vrátili od moře a syn večer že ho strašně bolí a svědí zadek a stehna. a objvila jsem tohle! namazala jsem to fenistilem ale nehlo se to. má to furt stejný. jezdili jsme tam busem (recko) seděl v trenkách na polstrovaných sedačkách tak mě napadá svrab(?) anebo naka alergie jak se zapařil v letadle v elastakach ktere byly nejspis vyprane v avivaži..má to na zadku na stehnech zezadu jen a mezi nohama

edit adminem - smazána fotografie

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 22.10.18 19:43

Na svrab to moc nevypadá, tam se kůže spíš loupe a nebolí. Tipovala bych to na nějakou alergickou reakci.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 22.10.18 19:55

Taky bych to tipla na alergii,ale proč nezajdete k lékaři?

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 22.10.18 20:00

Potnicky? Zkusila bych spíš nějaký krem na opruzeniny.

axelina
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 3 inzeráty 22.10.18 20:20

@janablizkova @janablizkova jo zajdem zejtra. rano nic neříkal tak jsem myslela že už to má pryč ated večer si stežoval že ho to bolí ve vaně , zejtra tajm zajdu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 20:29

@axelina
svrab jsem měla z práce několikrát a takhle opravdu nevypadá. Spíš jak píšeš zpocení a možná reakce na tu aviváž. Antihistaminka v tabletách nemáš? Jen lokálně po fenistilu to vůbec zmizet nemusí i kdby šlo o alergickou reakci.

axelina
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 3 inzeráty 22.10.18 20:39
@Anonymní píše:
@axelina
svrab jsem měla z práce několikrát a takhle opravdu nevypadá. Spíš jak píšeš zpocení a možná reakce na tu aviváž. Antihistaminka v tabletách nemáš? Jen lokálně po fenistilu to vůbec zmizet nemusí i kdby šlo o alergickou reakci.

super tak jsi mě uklidnila :-) kdysi měl z avivaže hrozný exemy takový rudý fleky tak jsem ji přestala používat …ted 3 roky nic neměl tak jsem ji zase koupila a nejakou dobu už ji používám a nic..ale zrejme ted jak se v letadle zapařil tak to zas udělalo neplechu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 22.10.18 20:47

Mně to připomíná kousance od písečných blech. Kamarádky dcera se takhle pokousaná vrátila letos z Bulharska a bylo to od písečných blech z pláže.

axelina
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 3 inzeráty 22.10.18 20:58

@Pucalkovic Amina to by mohlo takybýt ale zas by to měl jeste nekdo dalsi …bylo nas tam 6 a má to jen on…a zas že by takhle hustě ho to pokousalo(?)

smradoch75
Stálice 63 příspěvků 22.10.18 21:01

není

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 22.10.18 21:16

@axelina Tak to asi bude nějaká alergie. Skočte na kožní, tam vám dají jistotu.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >